ASUS Ekran Kartı Coil Whine Sorunu ve Servis İşlemleri

1dayumay

Hectopat
3 hafta önce aldığım ekran kartında coil whine sorunu olmaya başladı. Direkt ASUS'un kendi servisine göndersem sıfır ürünle değişimi yapılır mı?
Coil whine sorunu var dediğimde servis bakacak değişim veya onarımına onlar karar verecek denildi.
Performans konusunda bir sorun yok fakat yeni kart olması beni endişelendirdi.
Başına gelen var mı? Ne gibi bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 hafta önce aldığım ekran kartında coil whine sorunu olmaya başladı. Direkt ASUS'un kendi servisine göndersem sıfır ürünle değişimi yapılır mı?
Coil whine sorunu var dediğimde servis bakacak değişim veya onarımına onlar karar verecek denildi.
Performans konusunda bir sorun yok fakat yeni kart olması beni endişelendirdi.
Başına gelen var mı? Ne gibi bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?
Coil whine garanti dahilinde. Değişimini sağlarlar kartın.

Yüzde 99 eminim hocam. Coil whine garanti ve değişimdir.
Katılıyorum forumda başka arkadaşlarında başına gelmişti ve değişim sonucu çıkmıştı. Ancak stok olmadığı için para iadesini de "seçenek" olarak sunuyorlar. İsterseniz bekleyip değişim yapabilir yada hemen para iadesi alabilirsiniz. Ancak tavsiyem değişim seçmeniz çok daha iyidir.

Katılıyorum forumda başka arkadaşlarında başına gelmişti ve değişim sonucu çıkmıştı. Ancak stok olmadığı için para iadesini de "seçenek" olarak sunuyorlar. İsterseniz bekleyip değişim yapabilir yada hemen para iadesi alabilirsiniz. Ancak tavsiyem değişim seçmeniz çok daha iyidir.
İncehesaptan toplu bir sistem şeklinde almıştım.Sadece ekran kartında sıkıntı çıkınca ASUS un kendi servisine gönderip olayın daha hızlı sonuçlanmasını istiyorum.

İncehesap'tan toplu bir sistem şeklinde almıştım. Sadece ekran kartında sıkıntı çıkınca ASUS'un kendi servisine gönderip olayın daha hızlı sonuçlanmasını istiyorum.

Stok var ise bir sorun çıkmaz hocam. Hemen değişim yaparlar. Hocam inşallah stok vardır.

Geri
Yukarı