Çözüldü ASUS FX 505-DU CS:GO'da 30 FPS aliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AKINCI16

Hectopat
Çözüldü

Merhaba arkadaşlar. 4-5 gün önce ASUS FX 505-DU serisi bir laptop aldım. CS-GO yüklediğimde en düşük ayarlarda bile 20 - 30 FPS alıyorum. Sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Cihaz bilgileri
İşlemci: AMD Ryzen 7-3750H 2.3GHz (6M cache, up to 4.0GHz)
İşletim Sistemi: -
Bellek: 16 GB DDR4 2400 RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
Ekran: 15.6", FHD (1920x1080 16:9), 60Hz
Depolama: 512 gb ssd

1583411552987.png

1583411611318.png

Son düzenleme:
Bunun neresi normal? Yorum yapmak için yorum yapmayın.
+graph yazarak oyundan kontrol ettiniz mi pingi? Belki Afterburner programında bir sorun vardır. Oyunu oynarken herhangi bir kasma vs. oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an şarja taktım ve düzeldi.
Sebebi ne olabilir?

Şarjdayken 1660 Ti'ı kullanıyor çünkü güç sıkıntısı yok fakat şarjdan çıkartınca fazla güç tüketmemek için işlemcideki dahili GPU'ya geçiyor (RX Vega 10). Sorun bu yüzden.

Şarjdayken 1660 Ti'ı kullanıyor çünkü güç sıkıntısı yok fakat şarjdan çıkartınca fazla güç tüketmemek için işlemcideki dahili GPU'ya geçiyor (RX Vega 10). Sorun bu yüzden.
Bunu nasıl ayarlayabilirim?
Bunun neresi normal? Yorum yapmak için yorum yapmayın.
+graph yazarak oyundan kontrol ettiniz mi pingi? Belki Afterburner programında bir sorun vardır. Oyunu oynarken herhangi bir kasma vs. oluyor mu?
Hayır Afterburner'da bir sorun yok.
Oyun kasıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı