ASUS GeForce RTX 4080 karta öneriler

Bütçe
40000
Evet ram RGB'li tercihim, ön panele soğutucu takma bilmiyorum ya öndeki fanları bozmak istemem. Üste takmak daha estetik geliyor bana nedense :)
Ben de öyle düşünüyorum fakat corsair'ın üstte 360mm destekleyen kasasını bulamıyorum. 5 10 derece için 360mm değer mi onu da bilmiyorum.

Buldum sonunda :D

Ben de öyle düşünüyorum fakat Corsair'ın üstte 360mm destekleyen kasasını bulamıyorum. 5 10 derece için 360mm değer mi onu da bilmiyorum.

Buldum sonunda :D

Bu fiyata 280mm alınmaz. Kasayı G500a alıp rm850e/x ve sıvı soğutucu olarak LS720 gibi bir soğutucu alabilirsiniz.

Tek marka üzerinden toplanıyor. Ayrıca LS720 ile H115i Elite Capellix'in testlerine bakmanızı tavsiye ederim.

Yine de 4700 bir AiO için gereksiz. Corsair'in programı da berbat. Daha ucuza daha iyi performans elde ediliyor. Ayrıca hem RAM'i hem de ARGB portuna takılan bir fanın RGB'sini anakartın programı üzerinden kontrol ediliyor.

Siz de atın hocam güzel bir liste o da karma olsun farketmez ne yapalım işimizi görsün, estetik olsun da artık ya ASUS ağırlıklı ya da hibrit gideriz kasa içine.

Anakart ne alaka?

Geri
Yukarı