ASUS GPU Tweak 2 ayarları hep en yüksekte

Pwange

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bundan 1 yıl önce RTX 2060 ph ASUS modeli bir ekran kartı satın aldım ve ASUS'un kendi ekran kartı driveri olan Tweak 2'yi indirdim. Bu uygulamada ekran kartı hızım hep 1680'de çalıştı. Acaba bunun ekran kartıma bir zararı olmuş mudur? Tam olarak hatırlamasam da uzun aylar bu şekilde kaldı.

Merhaba, ben bundan 1 yıl önce RTX 2060 ph ASUS modeli bir ekran kartı satın aldım ve ASUS'un kendi ekran kartı driveri olan Tweak 2'yi indirdim. Bu uygulamada ekran kartı hızım hep 1680'de çalıştı. Acaba bunun ekran kartıma bir zararı olmuş mudur? Tam olarak hatırlamasam da uzun aylar bu şekilde kaldı.

Temel frekans olarak internette 1365MHz verilmiş eğer bu veri doğru ise çünkü kullanmadım bilemiyorum işlemcisi kaç MHz 1365MHz ise ve 1680MHz de çalıştırdı isen sadece ömründen gider bu kadar.

Temel frekans olarak internette 1365MHz verilmiş eğer bu veri doğru ise çünkü kullanmadım bilemiyorum işlemcisi kaç MHz 1365MHz ise ve 1680MHz de çalıştırdı isen sadece ömründen gider bu kadar.

Hocam. Kusuruma bakmayın cezalı idim cevap veremedim. Temel Frekans 1365 ancak OC ayarı 1720 ben sabit olarak 1680 de kullandım maalesef cahillik işte acaba bunun ne gibi bir zararı olmuştur veya ömründen ne kadar gitmiş ısı problemi gibi şeyler yaşamadı.

Hocam. Kusuruma bakmayın cezalı idim cevap veremedim. Temel frekans 1365 ancak OC ayarı 1720 ben sabit olarak 1680 de kullandım maalesef cahillik işte acaba bunun ne gibi bir zararı olmuştur veya ömründen ne kadar gitmiş ısı problemi gibi şeyler yaşamadı.

Onu senin kullanmana bağlı çok yüksek ayarlarda hor kullandıysan OC olarak bayağı gitmiştir.

Geri
Yukarı