ASUS GT1030 dönüştürücü ile görüntü vermiyor

EwoksEndor

Kilopat
Monitörüm ekran kartından görüntü vermiyor. ASUS GT 1030 kullanıyorum. Dönüştürücüsünü dahi aldım ama görüntü vermiyor. Monitörüm VGA, ekran kartında VGA yok HDMI var. Ben de HDMI üzerinden görüntü almak için HDMI to VGA aldım ama yine de görüntü alamıyorum. Monitörüm HP W1907V.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kabloyu anakartın çıkışına bağlamış olma ihtimalini bir kontrol et derim. Eğer doğruysa ben de eski ekran kartından yeni nesil bir karta geçtim. Ekran kartının driverinden (AMD) çözdüm. Bir de GT 1030'u anakartından dolayı görmeme ihtimali de var. Çünkü benim de eski kartım GT 9400'dü. RX550'ye geçtim. İlk başta kartı görmedi PC. Yani fanlar dönüyor fakat görüntü yoktu. Bu sorununda BIOS'un eski olmasından dolayı olduğunu öğrendim. Yani anakartının BIOS'u da güncel olmayabilir. Benim anakartım Exper kilitli olduğundan BIOS Upgrade olmadı. Yeni almak zorunda kaldım. Sen de bu dediklerimi kontrol et. Büyük ihtimal sorun bunlardan bir tanesidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende RX560 kullanıyorum ama VGA çıkışı yok benim monitörüm VGA olduğu için dönüştürücü kullanıyorum. Sizin dönüştürücü dandik olanlardan sanırım ben daha geçenlerde bunu aldım çok kaliteli ve memnunum. Hiç görüntü kaybı falan yok. Dark marka.

Geri
Yukarı