ASUS GTX770 Sistemde Max Kaç Fps Alırım

• Konuyu başlatan Ufuk Demirpençe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Arduonun Önerdiği Sistem Ama Nekadar Fps Alacagımı Sormayı Unuttum Nekadar Fps Alırım Artı Her Oyunu Rahat Oynarmıyım ?

Oyunlara göre değişir ama çoğu oyunlar için 60 FPS civarı 'v-sync' açık olduğu sürece. V-sync kapatıldığında oyunlara göre 80, 100, 120, 150 FPS alacaksın. Bunların hepsi 1920x1080p yüksek ayarlar civarında olabilir, bazı oyunlarda ultra olduğu için düşmeler olacaktır fakat 10 veya 20 FPS alacağın veya sistemin tökezlemesi asla söz konusu olmayacak. Rahat bir oyun deneyimi alacaksın. Kaliteye göre FPS değerlerii ayarlarsın.

Oyunlar da 'v-sync' ayarı her zaman açık olmalı. Görüntülerde çizilme oluyor açık olmazsa. Bende de GTX 460 var imrendim ekran kartına:) Güle güle kullan.

Şu MSI R280X TF denen karta bakmak gerek. Donanımhaber'de incelemesini gördüm GTX 770'ten bi eksiği yok. Hem konsollar AMD portu olacak. Hemde daha ucuz. Aradaki kar ile SSD'nin boyutunu arttırırsın :D

En zor oyunlardan Crysis 3'de Very High ayarda GTX 770 1920x1200 çözünürlükte ortalama 32.3 FPS almış. 1920x1080 çözünürlükte ortalama 35-40 FPS arasında bir değer alırsın tahminen.

crysis3_1920_1200.gif

ASUS GTX 770 DirectCU II OC 2 GB Review | techPowerUp

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı