Asus GTX780'li üst düzey oyuncu bilgisayarı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kemal Güneşliye katılıyorum, GTX780 üst düzey oyuncu kartlarından biri. Üst düzey diyilince en son marka seçip almalıyız anlamına gelmez.

4670k alıp R9 290X alırsanız daha iyi bir oyuncu bilgisayarı olur. Ya da R9 290 alın, illa bütün bütçeyi harcamaya gerek yok. Artan parayla 2xSSD alıp RAID ile bilgisayarı uçurabilirsiniz. Hem sistem kapasitesi de artar. Bir kaç oyun ve programdan sonra 120 GB doluyor malesef.

Ya i7 islemci istiyorum ama hadi diyelim öyle yaptık r9 290x vatanda stoklara çok zor geliyor ve bence artan parayla 2xssd almam imkansız olur çünkü para artmaz ve RAİD dediğiniz şey nedir acaba

Sen İ7 işlemciyi boşver. Albaywolf'un dediği gibi yap. Paran kalmazsa sonradan para biriktirip İ7 Veya SSD alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için bir sebep göremiyorum. İlla Tİ oluncamı üst düzey oluyor. Bu kanaate nerden vardınız?
Kemal Güneşliye katılıyorum, GTX780 üst düzey oyuncu kartlarından biri. Üst düzey diyilince en son marka seçip almalıyız anlamına gelmez.
Ya kafa buluyorsun. Yada amaçsız bilinçsiz şekilde konuşuyorsun.

İlk önce siz üst düzey ne demek? sonra tek GPU'da en hızlı ekran kartı hangisi onu ögrenin sonra ne yaparsanız yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yada benim önerdiğim gibi bir tek işlemciyi ve anakartı G43'e düşürüp GTX780Ti ekleyebilir. Ben hatta arkadaşın PSU'dan emin olmadığım için 600W PSU'da koydum.

GTX 780Tİ olsa ancak üst düzey oyuncu sistemi olur.
Arkadaşım bir bilgisayarın üst seviye olması için illa daha çok para vermek mi gerekiyor ? Gtx 780 tüm oyunları ultrada oynatır zaten .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı