Asus GTX780'li üst düzey oyuncu bilgisayarı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GTX 760 da bütün oyunları en üst ayarlarda oynatıyor, o zaman GTX 760'lı bilgisayar üst düzey oyuncu bilgisayarı mı oluyor?

GTX 760 da bütün oyunları en üst ayarlarda oynatıyor, o zaman GTX 760'lı bilgisayar üst düzey oyuncu bilgisayarı mı oluyor?
Ben sadece illa Ti ' mı almak gerek demek istedim . Ve Gtx 780 ile Gtx 760 arasında fark var . Gtx 780 oyunları ilerdede rahat oynayabilmek için daha iyi .

Ya arkadaşım siz hala neyi savunuyorsunuz ?

Bütçe var mı ? Var.
Tam takım sistem GTX780Ti dahil iken de toplanabiliyor mu ? Evet toplanabiliniyor.

Eeee hala neyin kafasındasınız anlamadım gitti. Eğer arkadaşta sağlam PSU varsa benim sistemden PSU'yu çıkartsın öyle alsın. En azından cebinde parası kalır.

Arkadaşım sen onun FPS değerlerine baktın mı ? Ayrıca SLI desteği olmayan oyunda içindeki tek GPU çekirdeğine bakarsın FPS versin diye.. Öneri yaparken düzgün öneriler söyleyin. Ayrıca imzandaki sistemi almamışsındır umarım zira çok dengesiz.

Rog Mars asla alınmayacak bir karttır. Çift GPU sıkıntılı oluyor. Tecrübeyle sabittir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bir öneri yaptıysam özür dilerim. Zaten bu işlerde çok amatörüm. Ama forumda birileri bana yardım edip de ben öyle durunca kendimi kötü hissediyorum. Bu yüzden de bildiğimi yazıyorum ama pek bir şey bilmiyorum. Sistemi de henüz toplamadım. Denge işinde de hiç bir fikrim yok. Keşke birinden yardım alabilsem. Tekrardan özür dilerim, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı