Asus H97 Pro Gamer Ses Kartı Sorunu

Ahmetbb789

Hectopat
Daha fazla  
15 gün önce HyperX Cloud Revolver S kulaklık aldım. Kargo geldiğinde açtım bilgisayarıma jak girişiyle taktım, hiçbir sıkıntı yoktu. Fakat yanında gelen ses kartı (Dolby özellikli) ile taktığımda hafiften cızırtı sesi geliyordu. Bu ürünle değiştirdiğim Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklıkta da aynı sıkıntı vardı. Ama onda jak girişiyle takma imkanım olmadığından, (USB girşili olduğu için) cızırtı sesi sürekli geliyordu. Onu gönderdim ve bana bu ürünü gönderdiler. HyperX de jak girişiyle takınca bir sıkıntı yok lakin USB'yle takınca cızırtı sesi geliyor. Ürünü tekrar gönderdim ama bu sefer değişim yapmadılar. Ben de biraz araştırma sonucu sıkıntının Anakart'ın ses kartıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Anakartım Asus H97 Pro Gamer ve garantisi bitti. Ben de bir ses kartı almayı düşünüyorum. Ses kartlarıyla ilgili pek bilgim yok. Sesi gerçekten de daha iyi veriyor mu? Rakiplerin nereden geldiğini falan daha iyi anlıyor musunuz ? Bu konuda yardımcı olursanız. Bir de, sizce araştırmam doğru mu? Yani sıkıntı anakartın ses kartıyla mı ilgili? Son olarak önereceğiniz ses kartı var mıdır? Buraya kadar okuduysanız gerçekten çok teşekkür ederim. Minnettarım. Yardımınızı bekliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı