ASUS K3 Red Switch vs MSI Vigor GK50 white Switch

Bütçe
600

Flakel

Hectopat
Arkadaşlar çok arada kaldım, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? K3 hakkında hiçbir yerde yorum göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Flakel
Biri sessiz biri sesli. Ayrıca hissiyatları da farklı. Beklentini söylersen yorum yapabilirim.
beklentim sessiz olması. switchin 2 yıl sonra çift tıklama sorunu, algılamama sorunu yapmaması. yani uzun ömürlü sağlam bilek desteği olan gece ev sessizken insanları rahatsız etmicek klavye istiyorum hocam bütçede 700 e felan çıkabilirim asus k3 indirimle 480'e geliyor fakat kailah switch'e güvenemedim. cherry uzun yıllar götürür diyor herkes kafam karıştı.

Sesli bir klavye ama bu bütün beklentilerini karşılar. Çok ses yaparsa O-ring takarsın.
MSI olanı ben kendim sipariş geçtim. Çünkü tuşlardan daktilo sesi almayı seviyorum ama senin isteklerin doğrultusunda bu ürün iyi olacaktır. Gerçekten premium seviyede bir klavye XPG.

valla hocam switchleri hakkında çok kaygılarım var.. çin markasıymış kailah o yüzden güvenemedim. birde bilek desteği şart gibi bir şey benim içim.
Çin markası olunca ne oluyor? Gateron ile birlikte en iyi switch üreticilerinden birisi Kailh. Box White ise en iyi clicky switch bence basım hissi ve ses olarak.
200 TL civarına MSI veya HyperX bilek desteği alınabiliyor. Çok belirleyici bir etken değil bu klavye 500 TL'ye alınabilirken indirimle. Bilek desteğini ayrı bile alsan yine ucuza geliyor farklı modellere kıyasla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı