ASUS K3 Red Switch vs MSI Vigor GK50 white Switch

Bütçe
600

Flakel

Hectopat
Arkadaşlar çok arada kaldım, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? K3 hakkında hiçbir yerde yorum göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin markası olunca ne oluyor? Gateron ile birlikte en iyi switch üreticilerinden birisi Kailh. Box White ise en iyi clicky switch bence basım hissi ve ses olarak.
200 TL civarına MSI veya HyperX bilek desteği alınabiliyor. Çok belirleyici bir etken değil bu klavye 500 TL'ye alınabilirken indirimle. Bilek desteğini ayrı bile alsan yine ucuza geliyor farklı modellere kıyasla.
Kailhin red switch’i hakkında ne düşünüyorsunuz peki k3 modelinde ki ? 2-3 kişiye sordum razer kullanıyolarmış önceden 1.5 yıl sonra çift tıklama sorunu baş göstermiş hepsinde o kafamı kurcalıyor.

Kailhin red switch’i hakkında ne düşünüyorsunuz peki k3 modelinde ki ? 2-3 kişiye sordum razer kullanıyolarmış önceden 1.5 yıl sonra çift tıklama sorunu baş göstermiş hepsinde o kafamı kurcalıyor.
Kailh Silver switchli HyperX Alloy FPS RGB klavyem var. Aldığım günden beri çift tıklaması var. Garantiye göndermeye de zaman bulamadım hala.

Çok saçma kıyaslama. Üstteki sunulan argümanı güçlendirmekten öteye gitmiyor. Kailh ve Cherry MX switchli çok sayıda klavye aldım, kailh switchli olanlarda arızalı sayısı daha fazla desen hadi neyse, ama 1 tane aldım o da aldığımda bozuktu diyorsun. Sonradan sorun ortaya çıkması yerine aldığın gün bozuk olması arızalı üretim olduğunun kanıtı zaten.

Çinde üretilen her şeyi kimler yapıyor? Aynı şeye varıyor marka ya da üretim yeri bir farkı yok.
Bütçen varsa XPG Summoner almanı tavsiye ederim ama yok dersen MSI al keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı