Asus k53sv El Capitan USB 3.0 Portu Düzgün Çalışmama Sorunu

ahmetozcan921111

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar kolay gelsin. Başarılı bir şekilde el capitan kurulumu gerçekleştirdim. Laptop market asus k53sv. Sormak istediğim soru şu, USB 3.0 portum bilgisayar açıkken çalışıyor ancak bilgisayar kapalıyken USB 3.0 portuna USB takıp maci açtığımda görüyor. Sadece açıkken görmüyor. Neden kaynaklı olabilir?

Birde HD-3000 ve gt-540m ekran kartım var. İnteli görüyor ve 384 MB yazıyor. 540m'i gösterme şansım var mı? Bazı yerlerde okuduklarıma göre yapmaya calıstım ancak olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB 3.0 portum bilgisayar açıkken çalışıyor ancak bilgisayar kapalıyken USB 3.0 portuna USB takıp maci açtığımda görüyor. Sadece açıkken görmüyor. Neden kaynaklı olabilir?
Bunu anlamadım. Mac açıyorsun görüyor, tamam. "Sadece açıkken görmüyor." ne oluyor?
Birde HD-3000 ve gt-540m ekran kartım var. İnteli görüyor ve 384 MB yazıyor. 540m'i gösterme şansım var mı? Bazı yerlerde okuduklarıma göre yapmaya calıstım ancak olmadı.
Cihazın Optimus ise çalıştıramazsın.

Bunu anlamadım. Mac açıyorsun görüyor, tamam. "Sadece açıkken görmüyor." ne oluyor?

Cihazın Optimus ise çalıştıramazsın.

Yani demek istediğim şu. Bilgisayar kapalıyken usb 3 portuna Flash takiyorum her zamanki gibi pcyi açıyorum masaustumde flashimi gorebiliyorum. Ama bilgisayar açıkken usb3 portuna ne takarsam takayim çalışmıyor.

Laptopumun optimus olup olmadığını nerden bilebilirim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı