Çözüldü Asus M5A97 Le R2.0 Ana kart güncelleme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkanyıldıray

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler ben Asus M5A97 Le R2.0 ana kartını yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyorum ancak asusun sitesinde günceleme var mı yok mu bulamadım. R2.0 modelinin var, 2 modelinki aynı desem diğildir heralde. :) Ancak Le modelininkini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim pek anlamam bu işlerden ama güncelemenin gerek olduğunu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın BIOS menüsünden EZ Flash menüsüne gelerek USB bellekte bulunan BIOS dosyasını seçiniz ve yüklemek istediğinize dair gelen onay mesajına evet deyin, aşağıdaki çubuk dolacak ve başarılı bir biçimde güncellendiği ingilizce bir metin halinde gelecektir.
Daha sonra F10 tuşu ile yeniden kaydedip yeniden başlatmış olursunuz.

Açılışta BIOS modeli yazar üst kısımda, değişmiş olması gerekir. Rehber çok çok iyi bir biçimde anlatıyor, yinede yardıma ihtiyaç olursa ismimizi etiketlersiniz.

Usb den yapmak zorunda degilsin. Ben de ayni anakarti kullaniyorum. Dosyayi masaustune al. AI tweakerdan bios guncellemeye tikla, dosyayi goster ok tikla. Biosa girmeden, usb kullanmadan yapabilirsin bu sekilde.

Teşekkürler usb kullanarak bir sorun yaşamadan biosu güncelledim. Bu arada önerin için de sağolasın. Ana kartımın bios güncellemelerini nereden takip edebilirim acaba site önerir misiniz?

(Asus M5A97 LE R2.0)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı