Asus m5a97 LE R2.0 ve HD 7850 sisteme donanım tavsiyesi

Bende m5a78-le var ve colorpower 7850 pcs+ var amd 8150 de işlemcim ve 8gb hilevel ram var.

Konu açamıyorum sanırım. Yeni üye olduğum için, umarım burdan biri görüp yardımcı olabilir.
Sorun şu, oyunlara giriyorum. Bir kaç dk sonra fps düşüyor, sonra toparlıyor sonra tekrar düşüyor, bildiğin kasıyor. Ve oyunlar da ahım şahım bişi değil, dark souls 2
Cs go, moh warfigher bu 3 ünde deneyebildim henüz. Hepsinde de aynı sorun. Hele cs-go da daha fazla kasıyor gariptir ki :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans olarak fark olmaz kardeşim. Ama şu örnek verilmiş o incelemede: "Amaç; A noktasından, B noktasına gitmekse, ulaşım aracının Murat 124 yada Mercedes olması fark etmez. Sonuçta her iki araçta iki nokta arasındaki geçişi sağlayacaktır. Ancak saatte 90 km hızla bir direğe vurduğunuzda, Murat 124′ün motorunu ve kendinizi bagaja yapışmış halde bulurken, Mercedes’de olayı küçük sıyrıklarla atlatırsınız. Mercedes; yol bilgisayarı, thermatic klima, ısıtmalı deri koltuk, 7G-Tronic Plus otomatik şanzıman, navigasyon, ABS, mesafe kontrollü güvenli takip sistemi, agility control süspansiyon vs.vs.vs. gibi çok sayıda kullanıcı dostu özellik/güvenlik sistemi sunar. "
Fx işlemci kullanacaksanız en az ama en az M5A97 R2.0 alın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı