Asus Maximus V Formula Mac OS X Mavericks Kurulumu

Usb nin içinden Transmac adlı yazılım ile AppleIntelCPUPowerManagement adlı kexti silip bu şekilde kuruluma geçmeyi deneyin. Usb de şu yolu izleyin, System/Library/Extensions.

Usb nin içinden Transmac adlı yazılım ile AppleIntelCPUPowerManagement adlı kexti silip bu şekilde kuruluma geçmeyi deneyin. Usb de şu yolu izleyin, System/Library/Extensions.
Yazdıklarınızı harfiyen uyguladım. Ancak sonuç yine aynı. Yükleme ekranında dili seçtikten sonra hata veriyor. Kayıt dosyasını aldım. Ancak siteye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Onboard kurulumda yükleme tamamlandı. Ancak ekran kartını taktığımda siyah ekranda kaldı. Bu arada kaç gündür bu forumdayım yani gerçekten bu işten anlayan birinden düzgün bir yöntem gelmedi. Ne zaman foruma cevap yazsam 1 gün ceza alıyorum. Her şeyi hallettik 28736251930303963783 maddelik forum kuralları kaldı geride.

Şimdi deniyorum. Teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar başka bir sorun var gibi. Acaba 780 ti uyumlu değil mi maverciks'e? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sorununuz 780 Ti'de. (Tek 780 Ti için aşağıdakileri konuşabilirim, 2 karttan hiç emin değilim)

780 Ti henüz tam uyumlu değil Mac için (unkown Kepler chipset). Mac OS X güncellemesi ile doğal destek verebilir belki ileride.

Denenmiş ve çalışmış bir yöntem olarak şunu uygulamanızı öneririm:

GraphicsEnabler=No veya =Yes işe yaramamış.
nv_disable=1 ile masaüstüne 1024x768 olarak ulaşıp Multibeast ile 1080p yapmayı başarmış.

Fakat gerek masaüstünde, gerek Safari'de, tüm uygulamalarda çok kötü, takılmalı bir performans olacak. Ama illaki masaüstüne erişilmek isteniyorsa deneyebilirsin, çalışacaktır (diğer anakart ayarların tam ise).

780 Ti için biraz erken sanırım. Üzgünüm. Windows'un yolları taştan... :cool:

NOT: OpenCL is not functional using GK110B-based GTX 780, 780 Ti and GTX TITAN GPU models in 10.9. There is no ETA for a fix. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın admin: rehberi 20 kere izledikten sonra nihayet başarılı bir kurulum gerçekleştirdim. Sorunsuz kullanıyorum. Şimdi mavercik ve win 8.1 dual boot olarak. Video da hazırladım. Ancak çok yer kapladığı için youtube yükleyemedim. Başka arkadaşlara faydalı olmak adına başarılı kurulum rehberi nasıl oluşturabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı