Asus MeMO Pad HD 7 Aldım !

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert

Megapat
Makaleler
9
Selamlar. Bugün kendime iyilik edip, tablet aldım :) Tableti çok beğendim. Fiyatına göre harika işler çıkartıyor. İncelemesini yakında yapacağım :) Çekebilirsem de Gameplay çekmeyi planlıyorum.

Bu arada, arayüzde frame atlamaları oluşuyor. Yazılımsal bir sorundur diye tahmin ediyorum.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan :)

4.2.2 çıktı. Ancak iyi olacağına daha da beter oldu. Launcher bakacağım. Ana konu ekleyeceğim.

Arkadaşlar, merak ettiğiniz bir şey var mı ? Şu oyunda performans nasıl vs. vs.

Ve bana ilginç gelen, 4.çekirdek neredeyse hiç açılmıyor :)

DEAD TRIGGER oyununda napıyor bi baksana :D Birde bir şey diyeceğim Ayarlar > Ekran > orada animasyonlar alakalı bir ayar varsa animasyonları kapat deyince frame atlama azalıyor mu ?

DEAD TRIGGER oyununda napıyor bi baksana :D Birde bir şey diyeceğim Ayarlar > Ekran > orada animasyonlar alakalı bir ayar varsa animasyonları kapat deyince frame atlama azalıyor mu ?

Dead Trigger oynuyorum. Hiçbir sorun yok. Gayet akıcı ve hızlı. Animasyona gelince, onu kendi telefonumda yapardım da, burada hiç aklıma gelmedi :D Dert edilecek bir şey değil. Sonuçta tablet hızlı. Menüler de hızlı ama, frame atlaması oluyor, yavaşlaması değil.

Şu an şarjda. Birazdan deneyip sonucu bildiririm.

Need for Speed Most Wanted, Modern Combat 4 Zero Hour, The Dark Knight Rises ve Asphalt 8 gibi oyunları test edersen iyi olur :)

Tableti kaça aldın bilmiyorum ama Nexus 7 alsaydın daha hayırlı olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı