Asus N550jv 2. El fiyatı ?

BGrb

Hectopat
Daha fazla  
İnternette sıfır ancak kutusu açılmış olarak indirimle 3000'e satan var, teknosada 4500'e tükendi yazıyor. İkinci el olarak 12 GB RAM olanına 2500 isteyen, 16 GB RAM olanına 2900 isteyen var. Sizce bu bilgisayarın yaklaşık fiyatı kaç tl olmalıdır?
Asus n550jv-cn240hh
Ekran kartı: nvidia gt 750m
Ekran kartı hafızası: 4gb
RAM: 16gb
İşletimci: Intel core i7 4700hq
Sabit disk kapasitesi: 1 TB
Bellek tipi: Ddr3
Teknosa linki ve ayrıntılı özellikleri:
ASUS N550JV-CN240H NOTEBOOK - Teknosa

Son düzenleme:
Teknosa kısmını geç, o sitelerin kapanan ürünlere ait sayfaları kapatmakla uğraşmamasından kaynaklanıyor.

Sahibinden.com vb. sitelerden aynı ürün var mı diye araştır, ilanlar eski tarih olmasına rağmen satış aktif ise ki bunu satıcıdan teyit alarak kesin olarak öğrenebilirsin, o fiyatların altından gönderirsin.

Ben satmayı düşünüyorum modeli Asus N550JV-CN240H ve içinde 480 GB Sandisk ultra 2 var. Bana mesaj atmanız yeterli olur.

Benim aklımdaki fiyat 3700 ₺ civarında... İçinde henüz 1 aylık modelini belirttiğim SSD var. 481 liraya almıştım. İçinde orijinal Windows 8.1 veya 10 single language sürümü bulunuyor. Sizin aklınızdaki fiyat nedir?

Benim aklımdaki fiyat 3700 ₺ civarında... İçinde henüz 1 aylık modelini belirttiğim SSD var. 481 liraya almıştım. İçinde orijinal Windows 8.1 veya 10 single language sürümü bulunuyor. Sizin aklınızdaki fiyat nedir?
3700 çok fazla aga n552 vatanda 4000 lira ssd nin hatırı var tabi ama 3000 en fazla bencede.

Şu an bu bilgisayar Vatan bilgisayarda 4600 TL. Fiyatı düşürebilirim ama 3000'e kadar düşüremem. Yakın zamanda biraz araştırdım içinde SSD olmadan 3600 TL fiyat veren vardı. Sizin aklınızdaki maksimum fiyat nedir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı