ASUS N550JV-CN240H Nasıl bir notebook ?

Hayır, sadece oyun oynamak deil. Hani arada sırada canım sıkılır da oyun oynarım diye alıyorum. Ama oynayacağım oyunlar battlefield 4 , cod ghosts, gta 5 gibi oyunlar. Sizce bu oyunları bu notebook kaldırırmı ? Ayarları asla ultraya almam. Gözüm görsün yeter. :D :D

- - - Güncellendi - - -

GT 750M ekran kartı var. Gayet güçlü bir cihaz. Bir oyun cihazı olmasa da oyunları 1 yıl boyunca çok rahat oynatır. 1 yıl sonra serviste temizleme ve termal macun yenilemesi gerektirebilir.

Ben içini açar temizlerim. Ancak termal macun sürme konusunda onuda tanıdığım bir bilgisayarcı var ona yaptırırım. Servisi ile uğraşamam. :D :D

Bilmiyorum ama en başta freedoss veren yerleri sevmiyorum. Direk windows 8 versinler işte. Neden uğraştırıyorlar bizi?

Merhaba. Ben bu laptopu aldım hatta alalı 2 hafta oluyor. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Tasarım harika. Ama eğer GTA5 BF4 oynayacaksan laptop alma masaüstü al derim. Şuan ben bu laptopda Assasins Creed3 ü full ayarlarda oynayamıyorum orta ayarlarda oynuyorum ondada hafif kasmalar oluyor ama arada. Darksiders bilirsiniz full ayarlarda hafif kasmalar oluyor. Bence ekran kartı 4 GB olmasına rağmen eski. Aldım ama pişmanım. BF4 ü kasacağına eminim düşük ayarlarda bile hafif kasmalar olur daha yüklemedim ama. PC nin HDD den hafif cızırtı geliyor ama okadar rahatsız edici değil. Klavye ışığıda harika bunları belirteyim. Eğer illaki laptop alacaksan Toshiba nın Qosmıo serisinden almanı tavsiye ederim. 600-700 TL daha fazla para ödersin ama pişman olmazsın en azından onların ekran kartı serisi GTX bu GT. Ben ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum eğer değişirse tabiki. Bitek ekran kartından memnun değilim. Geri kalan herşeyden memnunum. Hızı gayet iyidir :)

Oyun oynayacaksan tabiki masaüstü bilgisayar alacaksın. Fakat illa laptop diyorsan msı ge60/70 modellerine bak hocam. Bu bilgisayar oyun bilgisayarı.

Yahu, msi ge60/70 fiyatları fırladı gidiyor. Gs70 stealth 5300 tl olmuş ( geçen hafta 4200 tl idi ) Peki bu lanet olası dolar yüzünden türkiyede alışveriş yapmak için bana herhangi bir neden söyleyin ?

Yahu, msi ge60/70 fiyatları fırladı gidiyor. Gs70 stealth 5300 tl olmuş ( geçen hafta 4200 tl idi ) Peki bu lanet olası dolar yüzünden türkiyede alışveriş yapmak için bana herhangi bir neden söyleyin ?

Yurtdışından alırsan hem kargo fiyatı çok fazla hem Dolar çok yüksek hemde %20 gümrük vergisi var :)
Üzgünüm ama başka şansın yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı