Asus N56VZ i7 3630 QM Mac OS X 10.9.2 Kurulum Sorunu

Kurulum Olayını cözemedim imac sürümünü kuruyorm ondandada wifi ses ekran kartı tanımadı arc dosyasınıda yapamadım. N56v'na nasıl kurulum hangi versiyon kurulmalı yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar... Kapsamlı bir araştırma sonucunda asus n56vz notebook bilgisayarıma Mac OS X kurmayı başardım yani daha doğrusu hazır bir imaj buldum... İndirmiş olduğunuz arc dosyası R-Drive programının açabileceği bir dosya... Diskinizde boş bir partition yaratıp sadece R-Drive'a bu bölüme bu imajı yaz diyorsunuz.. Klavye kontrollerinden tutunda klavye ışıklarımıza kadar çalışıyor hemde çok hızlı ve seri... Tabiki tek sorun wireless... Sanırım onu da adaptör ile çözebiliyormuşuz okuduklarım bu yönde... Milyonlarca kext dosyası denedim ama nafile...
Bu yöntemle siz de Mac OS sistemini kolayca kurabilirsiniz... Kolaylıklar

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar merhabalar... kapsamlı bir araştırma sonucunda asus n56vz notebook bilgisayarıma Mac OS X kurmayı başardım yani daha doğrusu hazır bir imaj buldum... İndirmiş olduğunuz arc dosyası R-Drive programının açabileceği bir dosya... Diskinizde boş bir partition yaratıp sadece R-Drive'a bu bölüme bu imajı yaz diyorsunuz.. Klavye kontrollerinden tutunda klavye ışıklarımıza kadar çalışıyor hemde çok hızlı ve seri... Tabiki tek sorun wireless... Sanırım onu da adaptör ile çözebiliyormuşuz okuduklarım bu yönde... Milyonlarca kext dosyası denedim ama nafile...
Bu yöntemle siz de Mac OS sistemini kolayca kurabilirsiniz... Kolaylıklar

Selamlar, ben de şu an dual boot kullanıyorum win 8.1 ile birlikte. Asus USB wireless adapter da aldım net de çalışıyor şu an. Fakat ben clover ile kurdum burada anlatılan dual boot yönergeleriyle. İki sorum olacak.

Sizin kurduğunuz kurulum dosyasının dual boot olayı nasıl? Yani hangi bootloader var bir ekran görüntüsü vs. var mıdır? Yani şu an MAC başlatmak istediğim zaman açılışta ESC ye basıyorum karşıma clover boot menüsü çıkıyor ve MAC seçip başlatıyorum. Bilgisayarı kendi haline bıraktığımda ise hiçbir seçenek çıkmadan direkt windows olağan halde başlıyor. Böyle olmasını istiyorum zaten. Sizin kurulum dosyanız da bu şekilde mi?

Ben klavye ışıklarını çalıştıramadım tek o da biraz uğraştıracağı için denemedim. Ama çalışması güzel olur tabi, bu yüzden sizin kurulumunu yaptığınız dosyasını deneyebilirim ama öncelikle yukarıda yazdığım boot olayını bilmem lazım.

Bir de appstore vs çalışıyor mu denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı