ASUS N56VZ Oyunda Isınıyor

Diz üstü için oyun esnasında (oyun laptopları hariç) 70-80 nornaldir. İşlemciniz 105 dereceye kadar dayanıklılık gösterir standart olarak. Daha sonrasında sistemi kapatır fakat uzun süren kullanımlarda parça ömründen yersiniz.

Yapmanız gerekenler:

1) laptobunuzun kendi fanları üfleyen mi.çeken mi ona bakın
2) üfleyen ise çeken bi soğutucu çeken ise üfleyen bir soğutucu alın
3) laptobunuza plastikden ayaklık yapıp rahat havalandırma sağlayabilirsiniz geçici olarak
4) ve son olarak garantiniz bitti ise blok ve fan temizliği yapabilirsiniz termal.macunlarınızı yenileye bilirsiniz

İyi akşamlar..

Hocam butun mesajlari okuyamadim ama ekran ksrti 120 dereceye kadar isinabilir diye hatirliyorum yada yanlis hatirliyorumdur ama internete gt650m yaz specs de bulabilirsin onun disinda bendede ayni sorun var pc yi guc tasarrufuna aliyorum hala otuyor w8 de biraz daha az isiniyor ama onun disinda tek onerebilecegim sey termel macun degisimi yada pc yi acip iyice bir temizlik yapmak

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı