Asus P5Q-Pro sisteme parça tavsiyesi

Neye dayanarak söyledin bunu?
Neden Windows 8 bu kadar kısa bir sürede çok satılmadı ve arkasından Seneye Windows 9 haberleri duyulmaya başladı. Evet iyi bir işletim sistemi ama kullanışlı değil. Herkes siz ya da ben değil. Windows 8 çoğu sürücüsü yok hadi buna ne diyeceksiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyin Windows 8 sürücüsü yok? Windows 8 gelmiş geçmiş en kullanışlı işletim sistemidir. Bir cihazın Windows 8 sürücüsü yoksa o cihaz zaten kullanılamayacak kadar eski ve elektrik tüketiyordur demektir.
AMD x1050 Sürücü yok Eski sistemleri neden böyle Driver çıkarmıyorlar. PC değiştirmek basit değil adamın bütçesi yoktur biraz başka türlü insanları göz ardı edelim.

AMD x1050 Sürücü yok Eski sistemleri neden böyle Driver çıkarmıyorlar. PC değiştirmek basit değil adamın bütçesi yoktur biraz başka türlü insanları göz ardı edelim.

2004'te çıkan ve 110nm teknoloji ile üretilen bir karttan hala sürücü mü bekliyorsunuz ?

9 senedir upgrade yapmıyorsanız burada AMD'nin hiçbir suçu yok.

Ne kadar bütçesi yok? Güncel sürücüsü olan ikinci el bir ekran kartı 30 TL'ye alınabiliyor... Çalışıp para kazanmak gerek. Ben üniversitede okurken çalışmaya başladım. İnsanımız hep bu fakirliğin arkasına sığınıyor ama karanlığa küfretmeyi bırakıp mum yapmayı denemek nedense zor geliyor.

Yani üst düzey bileşenler yerine daha zayıf, yeni teknoloji destekli ürünler ucuza temin edilebilir. Sonuçta teknoloji sürekli gelişiyor.
Hızına ayak uydurmak çok çok zor. Ama en azından ufak rakamlarla ucundan tutulabilir. Arkadaşımın Sony marka İ5 işlemcili laptopu var, onu 1-2 gün kullanma imkanım oldu.
Windows 8 kurulu bana çok değişik geldi açıkçası. Farklı kullanımı, ama 1 o kadar da hoşuma gitti. Win8 64 bit siparişi verdim, 1-2 güne elime ulaşır. Pc'me kurup kullanmaya başlayacağım :D :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı