ASUS P8 Z77-V LX Mac OS Kurma

hala ve hala bilgisayarımı sadece hddden ya da ssd den başlatamıyorum.bilgisayar kendini resetliyor.Çıldırmak üzereyim artık.
Hocam bios ayarlarını load default settings yap. Resetle ayarları öyle denedin mi başıma geldi bu şekilde. Bu arada site yöneticileri çok geç cevap veriyor. Bende hala 1 haftadır uğraşıyorum ve mavericks 10.9.2 yi kuramadım bir türlü. Ben de senin gibiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef denedim ve hiç değişen bir şey olmadı. Bilgisayar usb olmadan çalıştırınca kendini resetliyor. Bu konu canımı çok sıkıyor.Tam iki haftadır mis gibi bilgisayar dururken ben netbook kullanıyorum :(

Hocam o zaman şöyle bir şey dene. Orjinal yazılım cd'si var mı win7 ya da win 8 veya 8.1? Cd'sini tak first install device cd-room olarak göster. Biostan yazılım yükleme yönergelerine gel. Kurulumda bilgisayarı onarmak ile ilgili seçenek var. O pcnin bozuk dosyalarını tamir ediyor ama yazılımı yükleme, onar dedikten sonra bios ayarlarını default yap ve aç Pc'ni. Ben böyle kurtardım.

Macte Final cut'u kullanmak istiyordum. Denemelerim sonucu problemleri çözemedim. Ml3u yüklemem de başarısız oldu. Sonunda Vmware workstation adlı program ile sanal mac kurdum. Bolca tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı