ASUS Prime B450M-K GTX 750Ti uyumu

Zinesia

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir anakart alacağım fakat anakartım acaba diğer parçalarıma uyumlu mu ?
Alacağım Anakart: PRIME B450M-K
Ekran Kartım: GTX 750 Ti

Ayrıca acaba HDD sıkıntı olur mu?

Öncelikle anakartınızın işlemci ile uyumlu olması gerekiyor. Ekran kartınızla sıkıntı yaşatmaz. Ama B450 fazla olur, A320M alın. Ekran kartı yükseltmeyecekseniz A320, yükseltirim derseniz B450. Işlemcinizin uyumluluğundan emin olun.

Aktif çalışan sisteminizdeki anakart nedir ? yeni işlemci alıp sistem dizmeyi planlıyorsunuz sanırım
Asus h81-plus Evet yeni işlemci ve anakart alacağım
Öncelikle anakartınızın işlemci ile uyumlu olması gerekiyor. Ekran kartınızla sıkıntı yaşatmaz. Ama B450 fazla olur, A320M alın. Ekran kartı yükseltmeyecekseniz A320, yükseltirim derseniz B450. Işlemcinizin uyumluluğundan emin olun.
Ekran kartımı ileri zamanlarda yükseltmeyi düşünüyorum. Yeni işlemci ve anakart alacağım. Yeni alacağım işlemci ile anakart uyumluluğunu kontrol ettim.

Asus h81-plus Evet yeni işlemci ve anakart alacağım

Ekran kartımı ileri zamanlarda yükseltmeyi düşünüyorum. Yeni işlemci ve anakart alacağım. Yeni alacağım işlemci ile anakart uyumluluğunu kontrol ettim.

Endişe etmeyin sorun çıkmayacaktır anakar için b450 olarak marka model farketmeksizin b450 olarak alın ilerisi için işlemci revizyonu yaparsanız daha kapsamlı olacaktır.

Endişe etmeyin sorun çıkmayacaktır anakar için b450 olarak marka model farketmeksizin b450 olarak alın ilerisi için işlemci revizyonu yaparsanız daha kapsamlı olacaktır.
Yani alacağım eanakart ile hiçbir sorun çıkmaz değil mi ? Pek donanım bilgim yok kusura bakmayın. Birde o kadar para vereceğiz emin olmak lazım :D.

Yani alacağım eanakart ile hiçbir sorun çıkmaz değil mi? Pek donanım bilgim yok kusura bakmayın. Bir de o kadar para vereceğiz emin olmak lazım :D.

ASUS H81-PLUS ile olan bağlatınızı aynı şekilde yeni kart ile yapınca sorun olmayacaktır
Nasıl bir işlemci almayı planlıyorsunuz ekran kartınıza göre seçmelisiniz
RAM seçiminde anakartı baz almayı unutmayın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı