Asus R9 290 Vatan'a geldi

Vallahi bazen bu teknoloji neden bu kadar hızlı arkamızdan ne kovalıyor diyorum bu gün DDR6 alırsın yarın DDR15 çıkmış LGA yeni işlemci çıkmıştır. En iyisi aslında beklememek ve alıp gitmek. 1 ay beklersin o sırada başkası başka bir şey duyurur bu sefer yine beklersin.

- - - Güncellendi - - -

Sen hayırlısıyla sistemi topla da bayram edeceğiz valla. :)
Bu arada ben sistem toplamıyorum şu an arkadaş topluyor heralde arkadaşla çok iş yaptım adamı zengin yaptım. :D Ancak sahiplendim sistemi tabi şu an anca milli piyango çıksa vaya yerde 20.000TL bulursam pc alırım.

Arkadaşlar sizce pahalı değilmi? Özel soğutuculusu kim bilir ne kadar olur. Ben o fiyata daha iyi ekran kartı alabilirim. Ayrıca benim ve çoğu kişinin beklediği f/p kıralıda olamadı kendisi bence.

Arkadaşlar sizce pahalı değilmi? Özel soğutuculusu kim bilir ne kadar olur. Ben o fiyata daha iyi ekran kartı alabilirim. Ayrıca benim ve çoğu kişinin beklediği f/p kıralıda olamadı kendisi bence.

Bu fiyata hangi ekran kartını alacaksınız ? GTX 670 mi , 770 mi , bunları geçelim GTX 780 ile arasında %1 performans farkı yok ve GTX 780 grafik kartının referans modelleri 1400 - 1500 TL arası değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 4 gb lık versiyonu. 2 gb olanı daha düşük olacaktır. Ayrıca referans tasarım,yani alman önerilmez. 1 ay daha sabret. Ne demişler sabreden derviş,muradına erermiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı