Asus R9 290 Vatan'a geldi

SypeR eş bedel nedir? :D

- - - Güncellendi - - -

@SypeR cümle sonlarına nokta koysan da bizde mesajını alıntı yapabilsek. :D

Benim düşüncem MSI R9 290X bioslu R9 290'lar satacaktır garanti kapsamında. İngilterede yapılıyor bu olay. AMD sağolsun iki kartıda tek farkı bios olmak üzere satıyor, ne güzel değil mi? :D
R9 290x için geliyor sanırım bu Msi'n özel modifiyesi. R9 290 için gelecek mi? Herhangi bir bilgin var mı bu konu hakkında?

- - - Güncellendi - - -

R9 290x için geliyor sanırım bu Msi'n özel modifiyesi. R9 290 için gelecek mi? Herhangi bir bilgin var mı bu konu hakkında?
290 ve 290X, ikisi içinde eş zamanlı olarak çıkacağından 'şahsen' eminim. Aralık sonu ile Ocak başı yani yeni yıl marketi hedef gösterilmiş.

- - - Güncellendi - - -

...

Eş bedel = Eş değer :D (Bunu anlamınız beklerdim.. İlkokul Türkçe 3. sınıf konusu bu. Eş anlamlı kelimeler :D )

Ben ayrıca çoğunlukla "smile" dan sonra "." koymayı biraz gereksiz görüyorum. Zaten belli ediyor kendini cümle nerede bittiğini. Ayrıca sonda olunca smile o cümle ile bağıntılı olduğunu belirtiyor. Neyse çıkalım şu Türkçe dersinden. :D

Bu arada ASUS R9 290X DirectCU II TOP | techPowerUp GPU Database çıkmış. Eğer Vatan bunu en kısa zaman da getirtirse ve 1800TL (%8 İndirim Fiyatı) koyarsa çoğu kişi bu ürünü tercih edecektir 780Ti yerine.. En azından ben öyle umuyorum. :D

Eş bedel = Eş değer :D (Bunu anlamınız beklerdim.. İlkokul Türkçe 3. sınıf konusu bu. Eş anlamlı kelimeler :D )

Ben ayrıca çoğunlukla "smile" dan sonra "." koymayı biraz gereksiz görüyorum. Zaten belli ediyor kendini cümle nerede bittiğini. Ayrıca sonda olunca smile o cümle ile bağıntılı olduğunu belirtiyor. Neyse çıkalım şu Türkçe dersinden. :D

Bu arada ASUS R9 290X DirectCU II TOP | techPowerUp GPU Database çıkmış. Eğer Vatan bunu en kısa zaman da getirtirse ve 1800TL (%8 İndirim Fiyatı) koyarsa çoğu kişi bu ürünü tercih edecektir 780Ti yerine.. En azından ben öyle umuyorum. :D
O anlama geldiği belli. Fakat eş değer daha anlamlı ve düzgün oluyor.

Dayanır dayanır, R9 290 4 sene götürür bence en yüksek ayarlarda, 4 sene sonra kartı bulabilirsen bir tane daha alır Crossfire yaparsın ve 2 sene daha götürür.

Haluk ağabeeeey nerdesiiin? :D

MSI R9 290 serisinde bombayı patlatacak sanırım Haluk abi, ve diğer arkadaşlar. :p

MSI AMD kartlarda hep arkaplanda kalan kartlar üretmişti ama internete sızdırılan R9 290X PCB'si çok farklı şeyler gösteriyor! Örneğin tek-GPU kartlarda bir ilk olarak 8+8+6 pin güç girişine ve 15+2 VRM'ye sahip olacak. Bu kartın hız aşırtma kapasitesini düşünemiyorum. Hele birde TriFrozr ile. :D

PCB'nin ön yüzü:
1a.jpg

PCB'nin arka yüzü:
1b.jpg

Kaynak: MSI Radeon R9 290X Lightning PCB Pictured | techPowerUp

GTX 780 Lightning gibi bir şey olacağa benziyor. 8+8+6 güç girişlerine göre OC kapasitesi tavanda gezer artık.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı