ASUS ROG 17 R7 4800H RTX3050 Ti alınır mı?

Bütçe
20k(+2)

Jalal Bae

Decapat
Daha fazla  
Bu laptop hakkindaki yorumlarinizi merak ediyorum ve bunun haricinde 20k(+2 en fazla) bütçe ile ne alinabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Param olsa kesinlikle ROG olanı alırdım. Ama ROG ve TUF laptoplarda MediaTek kaynaklı çok sık BSoD problemi var. Çok sık görüyorum, bilgilendirme yapayım istedim.
Ve Wi-Fi kartı değişimi laptopları garanti dışı bırakıyor.

Bunları arasında olacak en iyi seçim Ideapad ya da ROG.
Maalesef ROG serisinin en kötü özelliği MediaTek parçalar olabilir, kendi laptopumda da sürekli Wifi sürücü hataları alıyorum, ama onun dışında gayet iyi.

Maalesef ROG serisinin en kötü özelliği MediaTek parçalar olabilir, kendi laptopumda da sürekli Wifi sürücü hataları alıyorum, ama onun dışında gayet iyi.
Ben de bunu diyorum işte hocam. @olyshoweR hocamı da bu beladan kurtarmaya çalıştım ama ASUS garanti dışı bırakırım diyor.

Ben de bunu diyorum işte hocam. @olyshoweR hocamı da bu beladan kurtarmaya çalıştım ama ASUS garanti dışı bırakırım diyor.
Gerçekten illet ettiren bir sorun, örneğin Steam'den oyun güncelliyorum, tak diye internet gidiyor, sürücüyü devre dışı bırakıp tekrar kurmam gerekiyor, allahtan son zamanlarda daha nadir olmaya başladı.

Sadece ROG değil hocam. Ben ASUS TUF kullanıyorum ve MediaTek Wi-Fi kartı var, lanet olsun. PC'deki tüm sorunların ucu buna dokunuyor.

Geri
Yukarı