ASUS ROG 2070 S Laptop alınır mı?

Bütçe
20.000
Bence 3000 serisi laptopları bekleyin. Paranız da var.
Katılıyorum. Eğer bütçeniz 20.000 TL ise 3000 serisini beklemek çok mantıklı. Ama bütçe 15.000-17.000 TL ise 2000 serisi mantıklı. Çünkü 3000 serisi en az 20.000 TL'den başlayacak diye tahmin ediyorum.

ASUS alınır mı? Yoksa gereksiz pahalı mı?

Kardeş ben bu satıcıdan (Teknorya Bilişimden) aldım. Kasım 2020de; 16.624 TL'ye. Ben aldıktan 15 gün sonra 16.000TL'ye düşürdü. Daha sonra 17.000-17.500 seviyelerine çıktı. Diyeceğim o ki; takipçisi ol, acele etme, yılbaşında indirime girebilir. Sorduğun laptop 17.500TL eder. Aldığım laptop'a gelince çok memnunun. Tavsiye ederim. 17.3 almanı daha fazla tavsiye ederim.
Aldığım Laptop;

Kardeş ben bu satıcıdan (Teknorya Bilişimden) aldım. Kasım 2020de; 16.624 TL'ye. Ben aldıktan 15 gün sonra 16.000TL'ye düşürdü. Daha sonra 17.000-17.500 seviyelerine çıktı. Diyeceğim o ki; takipçisi ol, acele etme, yılbaşında indirime girebilir. Sorduğun laptop 17.500TL eder. Aldığım laptop'a gelince çok memnunun. Tavsiye ederim. 17.3 almanı daha fazla tavsiye ederim.
Aldığım Laptop;

Merhaba hocam,

Bu teknorya satıcısı hakkında baya olumsuz yorum var. Bende alacaktım ama yorumları görünce baya mesafeli kaldım vazgeçtim. Cihazda ışık sızması vs. de çıkarsa hiçbir şekilde iade de almıyorlar cayma hakkıda olsa. Bir diğer unsurda doa ürünleri satıyorlar açık kutu geliyor vs. diyorlar. Birçok kullanıcı mağdur olmuş. İşin o kısmı neyse geçelim :) Cihazda ekranda karanlık görüntüde ışık sızması var mı sizdekinde. Bende birebir aynı 2070 olan 17 inc modeli düşünüyorum. Cihazın soğutması performansı ips in kalitesi nasıl acaba? Tuş takımı vs. + eksileri ile değerlendirebilirseniz çok seviniriz.

Merhaba hocam,

Bu teknorya satıcısı hakkında baya olumsuz yorum var. Bende alacaktım ama yorumları görünce baya mesafeli kaldım vazgeçtim. Cihazda ışık sızması vs. de çıkarsa hiçbir şekilde iade de almıyorlar cayma hakkıda olsa. Bir diğer unsurda doa ürünleri satıyorlar açık kutu geliyor vs. diyorlar. Birçok kullanıcı mağdur olmuş. İşin o kısmı neyse geçelim :) Cihazda ekranda karanlık görüntüde ışık sızması var mı sizdekinde. Bende birebir aynı 2070 olan 17 inc modeli düşünüyorum. Cihazın soğutması performansı ips in kalitesi nasıl acaba? Tuş takımı vs. + eksileri ile değerlendirebilirseniz çok seviniriz.

Hocam bende ilk zamanlar epey araştırdım, sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım :D evet epey kötü yorumlar var. teknoloji şans işi. şükür benim şansım iyi gitti. illa bu satıcı olmasına gerek yok takip etmek gerek. ışık sızması yok. cihazın soğutması çok iyi. biraz sonra bazı oyunlardaki fps vs değerlerini paylaşayım. sizde değerlendirin, birbirimize faydalı olalım. dilerseniz uzaktan bağlanın bana yardımcı olun. makine güçlü verimi iyi almak istiyorum. ben hem oyun hem render için aldım. tuş takımı çok iyi, sürekli yazı yazasın geliyor :D lakin kıyamıyorsun :D harici klavye bağladım :)

bazı oyunların ekran görüntülerini paylaşacağım.. hepsi full ayarlarda..

Dosya Ekleri

• LOL FPS.jpg
    LOL FPS.jpg
    255,7 KB · Görüntüleme: 55
  • hitman absolution.jpg
    hitman absolution.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 54
  • Pubg Steam.jpg
    Pubg Steam.jpg
    531,5 KB · Görüntüleme: 56
Alınmaz, kesinlikle alınmaz olay pahalı olmasıyla alakalı değil. Bir ASUS laptop alıyorsanız 32 GB RAM olsun mümkünse.
Hocam öyle bir dizüstü bilgisayar yok biliyorsunuz değil mi? 32 GB RAM bulunan bir dizüstü bilgisayar ben daha hiçbir marka görmedim. Umarım ironi yapıyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı