ASUS ROG 2070 S Laptop alınır mı?

Bütçe
20.000
Bu cihazı da iade ettim valla başıma neler geldi :) Vazgeçtim laptop işinden artık masaüstü topluyorum. Bir tane i7 laptopım var onu da dışarıda lazım olursa diye tutacağım yine satmayıp. Ama masaüstü toplayacağım net kararımı verdim. Gaming laptop işi yalan hakkaten.

Bu cihazı da iade ettim valla başıma neler geldi :) Vazgeçtim laptop işinden artık masaüstü topluyorum. Bir tane i7 laptop var onu da dışarıda lazım olursa diye tutacağım yine satmayıp. Ama masaüstü toplayacağım net kararımı verdim. Gaming laptop işi yalan hakikaten.
Ne oldu hocam? Nasıl bir sorun yaşadınız ki iade ettiniz? Merak ettim gerçekten.

Termal macun değişimi için krynout macun ile servis götürdüm fanları kırdılar :) Sonra sıfır fan heatsinkle değiştirdiler ne yaptılarsa makinadan fan titreşim sesi gitmedi beceremediler. İade raporu verdiler bende hepsiburada yolladım kartlara iade geçecekler. Masaüstü toplayacağım en güzeli. w,a,s,d ye elini dokunamıyorsun oyun oynarken parmaklarım su topladı o derece.

Termal macun değişimi için krynout macun ile servis götürdüm fanları kırdılar :) Sonra sıfır fan heatsinkle değiştirdiler ne yaptılarsa makinadan fan titreşim sesi gitmedi beceremediler. İade raporu verdiler bende hepsiburada yolladım kartlara iade geçecekler. Masaüstü toplayacağım en güzeli. w,a,s,d ye elini dokunamıyorsun oyun oynarken parmaklarım su topladı o derece.
Baya bir sorun olmuş hocam sizde 😔. Umarım aradığınızı masaüstünde bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı