ASUS ROG Delta S alınır mı?

Şu incelemeye bakınız.
Önceki konulara bakamadım sorununuz neydi 700 modelinde.

Şu incelemeye bakınız.
Önceki konulara bakamadım sorununuz neydi 700 modelinde.

Hocam diğer forumlarda açtığım 3-5 konu daha var atmak yasak olmasa onkarıda atarım alma gibi bir düşünceniz varsa sakın almayın 1.5 aydır bu kulaklıkla uğraşıyorum sonunda iade talebi oluşturduk umarım sıkıntı çıkarmadan iade alırlar.

Öncelikle selamlar, ASUS ROG Fusion 700 modelini sonunda iade ettim. Sorunumu merak edenler önceki açtığım konulara bakabilir. ASUS ROG DELTA S RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA bu kulaklık alınır mı? Bana bayağı bir övdüler bu modeli.

Selam, bende sizinle aynı durumdayım. Corsair Void Elite Wireless kulaklığını almıştım ve onda cızırtı vardı. Bu cızırtı göz ardı edemeyecek kadar gürültülü olduğu için ASUS ROG Delta s almayı düşünüyorum. Siz bu modeli aldınız mı? Memnun musunuz? Cızırtı sorunu var mı? Çünkü internette hiç cızırtıyla alakalı açılan bir sorun göremedim bu kulaklıkta.

Selam, bende sizinle aynı durumdayım. Corsair Void Elite Wireless kulaklığını almıştım ve onda cızırtı vardı. Bu cızırtı göz ardı edemeyecek kadar gürültülü olduğu için ASUS ROG Delta s almayı düşünüyorum. Siz bu modeli aldınız mı? Memnun musunuz? Cızırtı sorunu var mı? Çünkü internette hiç cızırtıyla alakalı açılan bir sorun göremedim bu kulaklıkta.

Mikrofonu hariç çok güzel kulaklık. Ama mikrofonu cidden acayip kötü.

Cızırtı sorunu var mı?

Cızırtı sorunu yok. Ama harici bir mikrofonunuz yoksa çok sıkıntı çekersiniz. Ben gittim mikrofon aldım arkadaşlarım durmadan sesin boğuk geliyor kesik geliyor öyle geliyor böyle geliyor diyor. 2000 liralık kulaklığın mikrofonu böyle olmamalı bence.

Cızırtı sorunu yok. Ama harici bir mikrofonunuz yoksa çok sıkıntı çekersiniz. Ben gittim mikrofon aldım arkadaşlarım durmadan sesin boğuk geliyor kesik geliyor öyle geliyor böyle geliyor diyor. 2000 liralık kulaklığın mikrofonu böyle olmamalı bence.
Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim ^^. Şuan kulaklık indirimle 1350 tl onu almayı planlıyorum. Mikrofon çok dert değil. Ben eskiden 30 40 tl lik harici mikrofon kullanıyordum. Arkadaşlarımın hepsi alışık kötü sese. Beni anlayabilsinler yeter. Çok mütiş bi yayıncı mikrofonu olmasına gerek yok benim için. :)

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim ^^. Şu an kulaklık indirimle 1350 TL onu almayı planlıyorum. Mikrofon çok dert değil. Ben eskiden 30 40 TL'lik harici mikrofon kullanıyordum. Arkadaşlarımın hepsi alışık kötü sese. Beni anlayabilsinler yeter. Çok mütiş bir yayıncı mikrofonu olmasına gerek yok benim için. :)

Hocam bende sizin kafadayım çok kaliteli olmasına gerek yok. Ama bıktım yani Ensar sesin boğuk geliyor kesik geliyor öyle geliyor böyle geliyor. En son dedim bunların yapacağı mikrofonunda sizinde ellerinizden öperim.

Geri
Yukarı