ASUS ROG G16 vs HP Omen 16?

Muammer Bey

Hectopat
İyi Sosyaller dostlar, Omen 16 mı almalıyım? ROG G16 mı almalıyım? Çok arada kaldım, ROG bu serisi ile alakalı çokça coil whine ve ekran sorunu yaşandığını gördüm, fakat HP ile de iyi bir geçmişim yok (çok ısınan laptoplar yüzünden) sizce hangisi almak daha mantıklı? Ayrıca varsa bu fiyatta önerileriniz bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşısında Omen 16 olduğu için önerdim, Omen 17 olsa düşündürebilirdi belki.
Anladım cevabınız için teşekkürler ama sanırım omen alacağım hem Asus teknik servisi ile daha önce yaşadığım sorun ve hp'nin peşin fiyatına 12 taksit imkanı olduğu için, umarım pişman olmam.

Bence Asus Rog olanı almanız daha iyidir. Omen'de güzel ama karşısında Asus Rog Strix varken çok da bir şansı yok.
Rog ile alakalı çeşitli forumlarda ışık sızması ölü piksel ve servis kalitesi gibi sorunlar görünce biraz korktum açıkçası.

Anladım cevabınız için teşekkürler ama sanırım Omen alacağım hem ASUS teknik servisi ile daha önce yaşadığım sorun ve HP'nin peşin fiyatına 12 taksit imkanı olduğu için, umarım pişman olmam.

ROG ile alakalı çeşitli forumlarda ışık sızması ölü piksel ve servis kalitesi gibi sorunlar görünce biraz korktum açıkçası.

Omen'de pişman etmez fakat dediğiniz sorunlar her cihazda rastlayabileceğiniz sorunlar, servisin kötü olduğu kısmı doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı