ASUS ROG STRIX G16 vs HP Omen 16

Bütçe
70000

liba

Femtopat
Daha fazla  

Forumdaki konuları okudum ancak genel bir kanı olmamış iki cihaz içinde alınması gerekiyorsa hangi cihaz alınmalı sorunsuz bir cihaz istiyorum şu an 3050 Ti kullanıyorum ASUS'un ve bundan hiç memnun değilim bu da ASUS'a karşı beni çokça düşündürüyor.

Eğer uygun indirimde falan yakalayabilirsem de bu cihazı almayı düşünüyorum aradaki fiyat farkına değer şeyler vaadettiğini düşünüyorum.
Aslında ekran benim için çok önemli değil zaten monitör ile kullanacağım kafam çok karışık paramı en iyi şekilde kullanmak istiyorum bunun için yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Hocam HP için konuşuyorum ekran önemliyse o modeli alma.
40,9 cm (16,1 inç) diyagonal, FHD (1920 x 1080), 165 Hz, 7 ms yanıt süresi, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, Düşük Mavi Işık, 300 nit, %100 sRGB

şu 7 ms gerçekten biraz rahatsız edici oluyor ben o modeli kullandım ve biraz rahatsız oldum.

17'' olanlara bak 2k -3ms ekranı çok güzel HP'nin. Bu modelin ekranını aldıktan sonra çok memnun kaldım.240hz 3ms ve gerçekten neredeyse elimdeki pahalı monitörden daha güzel gözüküyor.

17''lik lerin 4080 olan modellerinde 240hz ve165hz seçenekleri var onlara bir göz at.

Hocam HP için konuşuyorum ekran önemliyse o modeli alma.
40,9 cm (16,1 inç) diyagonal, FHD (1920 x 1080), 165 Hz, 7 ms yanıt süresi, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, Düşük Mavi Işık, 300 nit, %100 sRGB

şu 7 ms gerçekten biraz rahatsız edici oluyor ben o modeli kullandım ve biraz rahatsız oldum.

17'' olanlara bak 2k -3ms ekranı çok güzel HP'nin. Bu modelin ekranını aldıktan sonra çok memnun kaldım.240hz 3ms ve gerçekten neredeyse elimdeki pahalı monitörden daha güzel gözüküyor.

17''lik lerin 4080 olan modellerinde 240hz ve165hz seçenekleri var onlara bir göz at.
Hocam şuan elimde samsung g4 var zaten 240hz 1ms olarak oyun oynarken monitör kullandığım için benim için problem değil bu diğer etkenler daha önemli ama yine de teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı