ASUS ROG Gladius III Aimpoint alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Daha önce konu açmıştım bu fareyi önerdiler sağ olsunlar. Alacağım zaman ürün zam yedi. Parayı denkleştirdim alacağım yerde stok bitti. N11 üstünden başka bir yerde buldum satıcı hakkında bir şey bilmediğim için konu açtım kimse yardımcı olmadı ve o sitede zam yaptı. Şimdi beyazı ile siyahı aynı fiyat sizce alınır mı? Yoksa indirim mi beklemeliyim?

Almak istediğiniz mouse kablosuz olmak zorunda mı? Değilse o fiyata Deathadder V3 var.
Teşekkür ederim yorumunuz için, 500 TL Asus geri veriyor ekipmanını anlat ile 2450 tl oluyor. Kargo ücreti ile beraber sizin attığınız mouse 3100 civarı oluyor. 3100 tl verip kablolu kullanmak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim yorumunuz için 500 tl Asus geri veriyor ekipmanını anlat ile 2450 tl oluyor kargo ücreti ile beraber sizin attığınız mouse 3100 civarı oluyor. 3100 tl verip kablolu kullanmak mantıklı mı?
Neden olmasın? Pahalı fare illa kablosuz olacak diye bir şey yok.
Bu arada attığım farede teslimat ücreti yok ve 2850 TL oluyor. 3100 TL nereden çıktı?

@Wlixe +258 TL diyor hocam bir de Wireless olması benim için önemli bu kadar para veriyorsam Wireless olmasını isterim. Üstüne attığım fareyi çok önerdiler iyi bir fare olduğunu düşünüyorum. Aynı para Wireless olsaydı düşünebilirdim arada fiyat farkı da var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-30 215332.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-30 215332.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
@Wlixe +258 TL diyor hocam...
Sitesine girdiğinizde ücretsiz teslimat yazıyor.
amazon.png

...bir de Wireless olması benim için önemli bu kadar para veriyorsam Wireless olmasını isterim. Üstüne attığım fareyi çok önerdiler iyi bir fare olduğunu düşünüyorum. Aynı para Wireless olsaydı düşünebilirdim arada fiyat farkı da var.
Konu başlığındaki fare de iyi bir fare zaten. İlla Wireless istiyorum, fiyatı da bana uygun diyorsanız alın.

Geri
Yukarı