Elektronik ASUS ROG Gladius III aimpoint kablosuz 2149 TL

Ürünü cumartesi sipariş verdim salı elime ulaştı dün akşam yolladım başvurumu bekliyorum şimdi.

Bende akşam gönderdim aşırı güzel mouse ağır mouseden geçince rahatladım dünden beri oynuyorum şarjı 51'di hâla 51sadece bazen tıklamadan tıklıyorum biraz o tuhafıma geldi.

Zam yemiş.....

Burdan alınca 2050 TL' ye geliyor. Asus'un sitesinde RATE YOUR GEAR'a dahil gözüküyor.

Son düzenleme:
Zam yemiş.....

Burdan alınca 2050 TL' ye geliyor. Asus'un sitesinde RATE YOUR GEAR'a dahil gözüküyor.
Gaming.gen.tr'de fiyat 2299 iken v2 diye belirtmemişlerdi şuan belirtmişler. Sizin attığınız linkte de v2 diyor. Fark ne bilginiz var mı?

Gaming.gen.tr'de fiyat 2299 iken v2 diye belirtmemişlerdi şuan belirtmişler. Sizin attığınız linkte de v2 diyor. Fark ne bilginiz var mı?
Dediğiniz gibi v2 ibaresi sonradan eklendi, sanırım. Bu sabah Gaming Gen den 2299 TL'ye v2 ibaresi olanı aldım. Ne için eklendi bilmiyorum ama bir farklılık olacağını sanmam.

Gaming.gen.tr'de fiyat 2299 iken V2 diye belirtmemişlerdi şu an belirtmişler. Sizin attığınız linkte de V2 diyor. Fark ne bilginiz var mı?

gaming.gen.tr de bile 2949 TL olmuş iyi ki almışım.

Dediğiniz gibi V2 ibaresi sonradan eklendi, sanırım. Bu sabah Gaming genden 2299 TL'ye V2 ibaresi olanı aldım. Ne için eklendi bilmiyorum ama bir farklılık olacağını sanmam.

Gate year Gear kampanyasından yararlanabilcez herhalde gene V2 olsa bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı