ASUS ROG ile devam mı edilmeli?

Emircandrn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba cuma günü elime ulaşan ASUS ROG G15 6800H RTX3060 cihazım servislik olmuştu. Önceki konularımda var. Işık sızması ve klavye LED sorunu) doa raporu verecekler 17 Ocak'ta.
Şimdi ben çok arada kaldım sizce ASUS ile mi devam etmeliyim? Bu modelde incelediğim kadarıyla sorunlar yaşayan çok var anlayamadım.
Ya da 7K daha ucuz.
Bu ürünü mu alayım? Kafam çok karıştı. HP Victus kullanan arkadaşlar ya da ASUS ROG G15 kullanan arkadaşlar yardım eder misiniz?
Bütçe max 30k ama çok da bu fiyata çıkmak istemiyorum.
Tasarim ve oyun oynamak icin alacagim

Fazla harcamak istemiyorsan Victus'tan devam edebilirsin fakat kasa, panel kalitesi DDR5 RAM işlemci MUX ve 40W GPU gücü gibi şeyleri kaybedeceksin.

Maksimum 30k ama cok 30k vermekte istemiyorum. Bundan once monster ve lenovo maceram oldu pek sıcak bakmıyorum o markalara

Asus şuan o fiyatta o yuzden oyke dedim ben 29.9 ödedim
Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" inç FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX 3060 6GB, FreeDos, 82JU00EBTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar
1 senedir kullanıyorum hocam.

Attığı bilgisayar 24 bin, 7 bin daha ucuz demiş; düz matematik 31 civarı.
Ben düz matematik bilmiyorum, istersen diferansiyeliyle çözeyim.
Boş mesaj sayısı kasmaktan başka bir amacının olduğunu sanmıyorum.

Merhaba cuma günü elime ulaşan ASUS ROG G15 6800H RTX3060 cihazım servislik olmuştu. Önceki konularımda var. Işık sızması ve klavye LED sorunu) doa raporu verecekler 17 Ocak'ta.
Şimdi ben çok arada kaldım sizce ASUS ile mi devam etmeliyim? Bu modelde incelediğim kadarıyla sorunlar yaşayan çok var anlayamadım.
Ya da 7K daha ucuz.
Bu ürünü mu alayım? Kafam çok karıştı. HP Victus kullanan arkadaşlar ya da ASUS ROG G15 kullanan arkadaşlar yardım eder misiniz?
Bütçe maksimum 30k ama çok da bu fiyata çıkmak istemiyorum.
Tasarim ve oyun oynamak icin alacagim.

ASUS ROG Strix G15 6800H RTX3060 laptopu ben de kullanıyorum ben de hiçbir sorun yok. Vatan Bilgisayar Topkapı'dan almıştım 27 Eylül 2022'de. Laptop işi kesinlikle şans işi. HP yerine bence Gigabyte Aorus laptop bak derim diğer alternatif olarak.

Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" inç FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX 3060 6GB, FreeDos, 82JU00EBTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar
1 senedir kullanıyorum hocam.

Ben düz matematik bilmiyorum, istersen diferansiyeliyle çözeyim.
Boş yorum sayısı kasmaktan başka bir amacının olduğunu sanmıyorum.
Hocam iadeapd modeli vardı ayni ozellikte cihaz. 2 kere bozuldu kafayi yedirtti lenovo. Çok kanım isinmadi ama bakacağım saolun

Yeni konular

Geri
Yukarı