ASUS ROG RX580 OC WattMan Hatası

@MisafirTerliği34 bende de aynı sorun var ve aynı ekran kartı bende de var. Her zaman olmuyor sorun, 2-3 günde bir oluyor. 2 kez servise gönderdim sorun yok diyorlar ama sorun hala devam ediyor.
Sorun yoksa nasıl sorun çıkıyor önce bunu araştırmak lazım.

bendede aynı sorun var arkadaşlar rx 480 de garantisi bitimine 5 ay kala falan yapmaya başladı işlemciyi güçlendirdim ve yeni ram eklemiştim sisteme bu sorunu kendim hiçbir şekilde çözemedim ve garantiye yolladım ben ekran kartını takarken yanlışlıkla fanımın bir pervanesini kırmıştım adamlar bunu bahane ederek kartımın kırık fandan ötürü arızalı olduğunu 500 lira tamir ücreti istediklerini söylediler fakat işin komik 2 yanı var

1. gpu tweak yada afterburner fark etmez fanları %100 yapınca bilgisayar çalışmaya devam ediyor herhangi bir sıkıntı olmuyor ki ben zaten hiçbir zaman adamlara benim fanlarımda sorun var diye gitmedim
2. ve saçma olanı garantideki kadın yazdığı tutanakta fanları sağlam olarak yazmış :D yani işin çok saçma sapan yerlere varmaya başlayınca tüketici hakları hakemliğine şikayet ettim 2 3 ay sonra açıklanacak bakalım ne diyecekler o zaman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı