ASUS ROG STRIX 5700 XT 102 derece normal mi?

TUF modeli 2 fanlı olmasına rağmen pahalı. Ayrıca kaliteli olmadığını ben de biliyorum pahalı olduğundan bahsettim sadece.

@Lemi Galip 10 yıllık karttan bir şey beklemeyin zaten.
Referans gösterdiğiniz firmalar doğrudan bilişim firması değil. O linklerdeki ürün satıcılarıda piyasa fiyatı endeksine etki edecek satıcılar değiller kafalarına göre fiyat koyuyorlar ne koparırsak kardır diye. Qp Bilişim, Teknobiyotik, İnventus, İtopya vb. gibi doğrudan bilişim firmalarına bakın. Hususi indirim yok ise farkı görürsünüz.

Offical sitesinde kartın 110 dereceye kadar dayandığını söyleyen yazılar var. Öylesine yazılmış şeyler değil, resmi yazılar. Aynı karttan bende de var. 85 üstünü bile görmedim ama içiniz rahat olsun hiçbir şey olmaz.

Evet 110 belki 120 derecelere kadar dayanabiliyor olabilir. Bu kartın sağlıklık çalıştığı anlamına gelmez. Yanlış bilgi vermeyelim.

Evet 110 belki 120 derecelere kadar dayanabiliyor olabilir. Bu kartın sağlıklık çalıştığı anlamına gelmez. Yanlış bilgi vermeyelim.
Düzeltiyorum o halde, 110 dereceye kadar SAĞLIKLI bir şekilde kart çalışıyor. Resmi sitesinde açıklama mevcut bakabilirsiniz.

Düzeltiyorum o halde, 110 dereceye kadar SAĞLIKLI bir şekilde kart çalışıyor. Resmi sitesinde açıklama mevcut bakabilirsiniz.
İsterse 150 dereceye kadar sağlıklı çalışıyor densin, başka kullanıcılar 60 derecede oynuyor iken ben neden sırf dayanıyor diye 100 derecede oynayayım diye düşünürdüm.

İsterse 150 dereceye kadar sağlıklı çalışıyor densin, başka kullanıcılar 60 derecede oynuyor iken ben neden sırf dayanıyor diye 100 derecede oynayayım diye düşünürdüm.

Ek olarak kasanın içindeki sıcak hava miktarını da arttırdığını unutmayalım. Çaydanlık alıp çay da demleyebiliriz. İki işimizide görür bence. 😁

O da sizin bakış açınız, haklısınız. Yazılımlar daha oturmadı ama şahsen ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Araştırılıp en uygun sürücü versiyonu ile kullanılmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı