ASUS ROG STRIX 750W alınır mı?

Teknoloji işi şans işidir. Bende olmazken sende sorun çıkabilir bunu bilemeyiz. 80 Plus sertifikası var bence alınır. Coil Whine sorunu sesten başka bir sıkıntısı yoktur. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer olursa değişim istersiniz.

Asus ROG Strix almayın denilecek bir kategori olan D kategorisinde bulunuyor yani evet almayın parasına değecek bir PSU değil.

Asus ROG Strix almayın denilecek bir kategori olan D kategorisinde bulunuyor yani evet almayın parasına değecek bir PSU değil.
Ben olsam tercih etmezdim FSP, Seasonic markaları varken.
ASUS Strix, Seasonic Focus Plus'ın inşasını kullanıyor yalnız. Bu iki cümle birbiriyle çok çelişiyor.

Asus Strix'in fiyatı şişirilmiş 1130₺'yi hak etmiyor.

Gerçekçi olmayan durumlarda potansiyel risk içerir yazıyor. Nedenide burada açıklanıyor zaten;
Alınmaması için bir sebep değil bence. Ha başka ürünleri tercih etmek daha garanti olacaktır tabi.
Zaten farkettiyseniz o yüzden o iki markayı önerdim. Üretici oldukları için.
Bende diyorum ki Focus Plus'ı önerirken Strix'i önermemek mantıksız. Ya ikisinide öner ya da ikisinide önerme.

Alınmasına alınır ama gereksiz pahalı bir alet. Aynı güçte kaliteden ödün vermeden daha uygun fiyatlı PSU alınıp oradan artan bütçeyle başka bileşene yatırım yapılabilir. Ürünün çoğu bileşeni giriş-orta arası iken bütçede limit varsa bu ürün kesinlikle alınmaması gerekir.

Zaten ASUS bu ürünü ya bir firmaya yaptırmıştır yada hazır olan ürünün üretim hakkını alıp giydirme yapmıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı