ASUS ROG STRIX B550-F alınır mı?

Bu seviyelerde Tomahawk yanlısıyım ama karar sizin tabii.

Sizin önerdiğiniz anakartın M.2 slotlarının ikisi de gen4 mimari mi yoksa ikincisi gen3 mimaride mi? Bir de ASUS ROG STRIX'den daha ucuz aslında ne eksiği olabilir ki? Soket sayıları aynıdır gibi. Carbon modeline ek olarak Wi-Fi ve Bluetooth eklenmiş galiba.
Kesinlikle X570-P öneriyorum. Hem daha ucuz hem de Gladius II Origin (Sıfır piyasası 400-500TL) hediyesi var ay sonuna kadar.
Fanlı anakartla bende mesafeliyim ya 3 5 yıl sonra tozlanacak belki sensör bozukluğu olacak fanlar problem çıkartabilir.

Oyun istemiyorum hem de VRM'leri B550 kadar iyi değil ve artık eski teknoloji ASUS anakrtlarında yeni teknollojilerde sunuyor
Zaten 1 adet M.2 SSD kullanacagım degerleri normal SSD onun için 2.incisi onemli degil
ASUS alma sebebim ise hem daha guzel duruyor ve ekran kartımda ASUS ROG STRIX uyumlu olur
Hem de en üst X570'lere kafa tutacak VRM'leri var
B550'e bütçeyi aşıyor

Sizin önerdiğiniz anakartın M.2 slotlarının ikisi de gen4 mimari mi yoksa ikincisi gen3 mimaride mi? Bir de ASUS ROG STRIX'den daha ucuz aslında ne eksiği olabilir ki? Soket sayıları aynıdır gibi. Carbon modeline ek olarak Wi-Fi ve Bluetooth eklenmiş galiba.

Ben yine size bir link bırakayım. En azından siz de inceleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı