ASUS ROG STRIX G vs Lenovo Y540 vs Monster Tulpar T7 V20.2

1-İşlemci soğutması konusunda en iyisi hangisidir?

2-Malzeme kalitesi açısından en iyisi hangisidir?

3-Hangisinin şarjda olmadan kullanım süresi daha uzundur?

4-Bu üç modelden hangisi beni daha uzun yıllar boyunca idare eder?

Lütfen bu yorumları müşteri hizmetleri kalitesi olsun, donanımsal açıdan her türlü değerlendiriniz. Ek olarak belirteyim; aldığım bilgisayarla programlama yapacağım, oyun oynayacağım. Ve son olarak da oyun geliştireceğim (Unity ve Unreal Engine gibi programları kullanacağım.). Yanıtlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler...

ASUS ROG STRIX G ve Lenovo Y540 teknik açıdan bakınca hiç bir fark görünmüyor.

Monster bilgisayarın artıları:

• 10. Nesil işlemci
  • 17.3 ekran
  • 1660 TI yerine 2060 var.

Eksi olarak 1 TB HDD yok ve pili 3 hücreli diğer iki laptop' un pili 4 hücreye sahip.

ASUS ROG STRIX G ve Lenovo Y540 teknik açıdan bakınca hiç bir fark görünmüyor.

Monster bilgisayarın artıları:

• 10. Nesil işlemci
  • 17.3 ekran
  • 1660 TI yerine 2060 var.

Eksi olarak 1 TB HDD yok ve pili 3 hücreli diğer iki laptop' un pili 4 hücreye sahip.
Anladım. Monster.com' da 420tl'ye 1TB SSD takılabiliyor. Peki monster bana diğerlerine kıyasla %100 şarj ile ne kadarlık bir kullanım süresi sunar? Ya da bu batarya 2 ila 3 sene sonra şarja takılı olmadığı sırada şarjın eriyip gitmesi gibi bir durum oluşur mu? Birde monster'ın kasasının yapıldığı madde bana sorun çıkartır mı? Tekrardan çok teşekkür ederim.

Sorduğunuz sorular hakkında fikrim yok. Sadece teknik olarak inceledim. Teknik bir sorun veya kronik bir arıza ile de karşılaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini incelemenizi öneririm. Parça kalitesi hakkında en ufak fikrim yok. Başlığı gören benden daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Sorduğunuz sorular hakkında fikrim yok. Sadece teknik olarak inceledim. Teknik bir sorun veya kronik bir arıza ile de karşılaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini incelemenizi öneririm. Parça kalitesi hakkında en ufak fikrim yok. Başlığı gören benden daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Anladım.Yinede çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı