ASUS ROG STRIX G15 (2022) G513RM-HF267 alınır mı?

JamesBond007

Hectopat
Daha fazla  
O paraya RTX 3070 var:

Hocam zaten daha iyisi vardır diye sizlere danışmak istedim. Başka önerileriniz var mıdır? Sadece bir tane olmasın biraz seçenek olsun diye istiyorum.

Hocam bir de bunu buldum tam anlamıyla bütçe söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Nitro'da 3070 Max Q var, Max Q muxsuz model yerine MUX'lu DDR5 ve daha yeni nesil işlemcili, genel kalite olarak daha üstün model olan STRIX'i tercih etmen daha iyi olur. Valorant vb oynayacaksa Hz ve MUX'un etkisini de görür.

Hocam bir de bunu buldum tam anlamıyla bütçe söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hocam bütçe maksimum 33K.

Nitro'da 3070 Max Q var, Max Q muxsuz model yerine MUX'lu DDR5 ve daha yeni nesil işlemcili, genel kalite olarak daha üstün model olan STRIX'i tercih etmen daha iyi olur. Valorant vb oynayacaksa Hz ve MUX'un etkisini de görür.

Hocam aslında her türlü oyunu oynamak istiyor ama daha çok Valorant oynanacak.

Hocam dönüp dolaşıp Acer da dolanıyorum ama bu sefer daha kötü laptop buldum:

Maalesef başka seçenek yok galiba :(

Selam. Arkadaşım oyun oynamak için laptop alacak.
Bu cihazın performansı ve soğutması iyi midir sizce alınır mı?

Özellikle 144Hz olması önemli (Valorant vb. oyunlar oynayacak)
Bu fiyat civarlarında daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Hocam bende 267 olan versiyon var uzun süre araştırmadan sonra bunu almaya karar vermiştim. Acer'ler 2021 kasa ve panelleri kötü diye biliyorum. Acer laptoplara bu kadar para vermek de mantıklı gelmedi açıkçası . Ayrıca 3060 Max-P ile 3070 Max Q performansları arasında çok bir fark yok. ROG piyasadaki en Premium laptoplardan ROG öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı