ASUS ROG STRIX G15 G513IE hn 076 alınır mı?

emre52

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bu bilgisayarda CS:GO, GTA, PUBG, Fortnite falan oynayacagım. Eğer bunları kaldırıyorsa alacağım. İyi midir bilmiyorum. Alınır mı?

Bu modelin 1650 ekran kartlı versiyonunu kullanıyorum ben çok rahat oynuyorum senin dediğin model daha üst bayağı iyi performans alırsın.

Bence değmez, 4. nesil mobil Ryzen'ler çıkalı bayağı oldu. Bu fiyata çıkabiliyorsanız sırf ASUS diye (bir ASUS fanı olarak) bunu almayın bence. Üzerine az daha koyup 3060'lı laptoplar alabiliyorsunuz.

Bence değmez, 4. nesil mobil Ryzen'ler çıkalı bayağı oldu. Bu fiyata çıkabiliyorsanız sırf ASUS diye (bir ASUS fanı olarak) bunu almayın bence. Üzerine az daha koyup 3060'lı laptoplar alabiliyorsunuz.

Bana dizüstü Maksimum 30.000 TL ve beni lise sona kadar götürecek bir bilgisayar öner dostum lütfen. Ben 7. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana dizüstü Max 30000 TL ve beni lise sona kadar götürecek bir bilgisayar öner dostumlütfen ben 7. sınıfım.

30000TL bütçe ile hiç 3060 bakmayın, 3070 Max-Q, 3060 Max-P'den daha fazla FPS veriyor ve yakın fiyatlarda.

Bu ürünü buldum. Daha önceden bu kasanın videolarını izledim ve batarya süresi dışında bir sorun görmedim fakat bu bir oyuncu laptopu zaten, fazla pil süresi görmek asıl amaç değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı