ASUS ROG STRIX G15 G513IH-HN002 vs Abra A7 V11.2

Selçuk Sercan

Kilopat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Merhabalar, laptop almayı düşünüyorum ve 2 marka arasında kaldım.

1628505999437.png

Eğer ASUS alırsam RAM miktarını 16 GB'a çıkaracağım, onun da masrafı yaklaşık 800TL civarında duruyor.

Sizce hangisini seçmeliyim? Monster'da teknik servis kötü, ısınma sorunu ve kalitesiz malzeme gibi şikayetler duydum ancak aynı oranda da memnun kalan var.

ASUS ROG STRIX tartışmasız. Hele abra ile kıyaslıyorsak.

Yorumlarınız için teşekür ederim. Bugün Vatan Computer'da görmeye gittim bilgisayarı. Gerçekten çok kibar ve metal hissi var. Aklıma takılan tek şey, ASUS laptopu aldığımda 8GB RAM'ı garantiyi bozmadan değiştirebilir miyim?

Yorumlarınız için teşekür ederim. Bugün Vatan Computer'da görmeye gittim bilgisayarı. Gerçekten çok kibar ve metal hissi var. Aklıma takılan tek şey, ASUS laptopu aldığımda 8GB RAM'ı garantiyi bozmadan değiştirebilir miyim?
Bende Tuf FX17 vardı RAM eklemenin garantiyi bozmayacağını söylediler. Asus müşteri hizmetlerini aradım bizzat.

Değiştireblirisiniz, Asus eğer bir parcaya zarar vermediğiniz sürece garantiden çıkarmiyor.

Geri
Yukarı