ASUS ROG STRIX G15 G513IH-HN002t-Gaming vs Monster Abra A7

Resmen kumar gibi birşey bu teknoloji aletleri. Monster kalitesizliğinden yakınılıyor. Asus yetkili servisinden dolayı. Çok kararsız kaldım. Bir yanım Monster al rahat et diyor. Asustan 40 gün boyunca neler çektiğimi hatırlayınca ama bakıldığı zaman Monsterlara da kötü deniliyor. 10K limitim var alternatif sunacağınız başka var mı arkadaşlar ?
MSI Katana Gf66 11uc-236xtr 15.6
buna bakabilirsiniz hocam. msı kalitesi biliniyor fakat bu yeni seride sorun olur mu bilemem. Ben de bu modele bakıyorum. 14 inç küçük gelmez diyorsanız Zephyrus G14 de öneririm. ASUS ROG serilerinden zarar gelmez. Ya da MSI.

MSI Katana Gf66 11uc-236xtr 15.6
Buna bakabilirsiniz hocam. MSI kalitesi biliniyor fakat bu yeni seride sorun olur mu bilemem. Ben de bu modele bakıyorum. 14 inç küçük gelmez diyorsanız Zephyrus G14 de öneririm. ASUS ROG serilerinden zarar gelmez. Ya da MSI.

Hocam inanın konunun ilk başındaki ROG serisi o kadar hoşuma gitti ki. Ben hem performans hem de şık bir bilgisayar istiyorum. Ah ekran kartı 1650 Ti olsaydı ROG'u alırdım. 1650 olunca etrafımdaki 4 kişiye sordum 1650 Ti olan bir cihaz al dediler. Fiyat bandı içinde o iki Monster var MSI düşünmüyorum.

@xbea Hocam gel sen buraya ROG Cumhurbaşkanısısın yardımcı ol bana :D

Hocam inanın konunun ilk başındaki ROG serisi o kadar hoşuma gitti ki. Ben hem performans hem de şık bir bilgisayar istiyorum. Ah ekran kartı 1650 Ti olsaydı ROG'u alırdım. 1650 olunca etrafımdaki 4 kişiye sordum 1650 Ti olan bir cihaz al dediler. Fiyat bandı içinde o iki Monster var MSI düşünmüyorum.

@xbea Hocam gel sen buraya ROG Cumhurbaşkanısısın yardımcı ol bana :D

Hocam benim açtığım bir konu vardı aynı model için açmıştım. 1650 ama Dynamic Boost açınca 1650 Ti'dan daha yüksek performans veriyormuş. Ben de alacaktım fakat bütçeyi arttırınca vazgeçtim. İşlemcisi de çok güçlü o yüzden 1650 Ti + 10300H ikilisinden daha iyiymiş. Fakat yine de karar sizin tabii ki. Yüksek işlemci isteyen oyunlar oynayacaksanız işinize yaramaz ama ESpor oyunlarında FPS artışı sağlarsınız denmişti bana
Bunu buldum ROG olarak ama biraz pahalı bence.
Hocam işlemcisi 10870H bence normal fiyatı. Hem 144 Hz hem de ROG kalitesi var alınabilir ama arkadaşın bütçesini aşıyor gibi.

Bunu buldum ROG olarak ama biraz pahalı bence.

Bu kadar çıkamam N11'deki satıcı da düşük not almış. Ryzen işletim sistemli bir cihaz kullanmadım hiç. Artık gözü karartıp birini tercih edeceğim. ASUS TUF da çok sıkıntı çektim. Aldığıma pişman oldum. Öyle olunca iyicene kararsız duruma düşüyorum. Zaten açtığım konulara bakabilirsiniz. Mavi ekrandı gürültülü fandı oyun performansıydı derken soğudum. 1650 Ti vardı kullandığım model de performansını alamıyordum. CS:GO en düşük ayarlarda 130-140 FPS'i geçmiyordu ve çok dalgalıydı drop sorunları oluyordu. Şimdi 1650 modelini düşününce elimde patlamasın diye düşünmüyor değilim.

Bu kadar çıkamam N11'deki satıcı da düşük not almış. Ryzen işletim sistemli bir cihaz kullanmadım hiç. Artık gözü karartıp birini tercih edeceğim. ASUS TUF da çok sıkıntı çektim. Aldığıma pişman oldum. Öyle olunca iyicene kararsız duruma düşüyorum. Zaten açtığım konulara bakabilirsiniz. Mavi ekrandı gürültülü fandı oyun performansıydı derken soğudum. 1650 Ti vardı kullandığım model de performansını alamıyordum. CS:GO en düşük ayarlarda 130-140 FPS'i geçmiyordu ve çok dalgalıydı drop sorunları oluyordu. Şimdi 1650 modelini düşününce elimde patlamasın diye düşünmüyor değilim.
Hocam birisi 2021 kasa ROG birisi eski kasa TUF sizce aynı sorunları yaşar mısınız? 10K bütçeye ya attığım MSI Katana GF66 yı alın ya Bravo 15 alın. Ya da 1650 ROG. Benim önerilerim bunlar. Karar yine sizin. 1650 diye düşünmeyin.

Hocam birisi 2021 kasa ROG birisi eski kasa TUF sizce aynı sorunları yaşar mısınız? 10K bütçeye ya attığım MSI Katana GF66 yı alın ya Bravo 15 alın. Ya da 1650 ROG. Benim önerilerim bunlar. Karar yine sizin. 1650 diye düşünmeyin.
İade işlemi tam bir gerçekleşsin de tekrar düşüneyim hocam. Roga sıcak bakıyorum bir yandan da Monstera yatkınım nereye çekersen oraya gidiyor gibiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı