ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 alınır mı?

Kasa aynı demek özellikle soğutma aynı demek, gaming laptop için en önemli şey bana kalırsa soğutma. Zaten adam neden yazılımını versin? Klavyesi aynı bu arada. Ekran hakkında bilgim yok.
Soğutma mı ? Bir Laptopta aradığın en önemli şey soğutma mı cidden ?
Soğutma...
Evet aynı, yazılım dışında laptop tamamen MSI üretimi, sadece ekstra olarak Monster logosu var. Onun dışında komple MSI GP kasa ile aynı.
Tamam madem yazılım dışından Msı üretimi :)
ekranın response time kaç ms söyleyebilir misiniz ?

25.1'in soğutmasını övdüm çünkü kimse normal şartlar altında 85 üstü almamış forumdakilerden, zaten laptop MSI üretimi kasa olarak bu da soğutma vb. MSI üretimi demek oluyor. Monster'ı övmedim yani, anlayana.

Kasa aynı demekle Laptoplar aynı olmuyor.
Önerdiğiniz Laptop da ışık sızmasından, ölü pikselden geçilmiyor.

Technopat'ın incelediği üründe bile ışık sızması var.
Çakma çin malı panelden ne beklersin ki zaten.

Neyse siz Laptop en pahalı olan ( ekran ) benim için önemli değil soğutma önemli değil diyorsanız alın.
Ama insanlara Msi ile aynı demeyin.

Sence MSI ile aynı olabilir mi Monster?
İnsanları yanlış yönlendirmeyin

Bu işin sencesi bencesi yok, kanıtlar var:) araştırıp bulabilirsiniz MSI olduğunu. Ben size birkaç kanıt atayım, kim yanlış bilgi veriyor görelim.

Ekran Alıntısı-1.PNG

Ekran kartı üreticisi MSI, kasa üreticisi MSI. Feature Manager ise MSI yazılımıdır, farklı markalar altında satılan MSI modellerine yüklenir.
SteelSeries klavyeler ise sadece MSI üretimi laptoplarda bulunur. Geri kalan parçaların MSI üretimi olduğunu görmek için HWiNFO yazılımı kullanılabilir.
Kasa aynı demekle Laptoplar aynı olmuyor.
Önerdiğiniz Laptop da ışık sızmasından, ölü pikselden geçilmiyor.

Technopat'ın incelediği üründe bile ışık sızması var.
Çakma Çin malı panelden ne beklersin ki zaten.

Neyse siz Laptop en pahalı olan ( ekran ) benim için önemli değil soğutma önemli değil diyorsanız alın.
Ama insanlara MSI ile aynı demeyin.

Işık sızması monstera mahsus bir problem değil, özellikle MSI modellerinde de yaygın şekilde görülüyor. Sebebi ise Türkiye'nin önemsiz bir pazar olarak görülmesi.

Bu işin sencesi bencesi yok, kanıtlar var:) araştırıp bulabilirsiniz MSI olduğunu. Ben size birkaç kanıt atayım, kim yanlış bilgi veriyor görelim.

Eki Görüntüle 1292292

Ekran kartı üreticisi MSI, kasa üreticisi MSI. Feature Manager ise MSI yazılımıdır, farklı markalar altında satılan MSI modellerine yüklenir.
SteelSeries klavyeler ise sadece MSI üretimi laptoplarda bulunur. Geri kalan parçaların MSI üretimi olduğunu görmek için HWiNFO yazılımı kullanılabilir.

Işık sızması monstera mahsus bir problem değil, özellikle MSI modellerinde de yaygın şekilde görülüyor. Sebebi ise Türkiye'nin önemsiz bir pazar olarak görülmesi.
Beğeniyorsan al içi Msi olan toplama Monster ürününü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı