ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Ben örnek vereyim;

GTA V Ultra 4xmsaa ag ilk üç açık.

Boost açık iken,
CPU: 85 derece, 35 kullanım.
GPU: 84 derece, 100 kullanım.
FPS: 120 ortalama.

Boost kapalı iken,
CPU: 70 derece, 40 kullanım.
GPU: 81 derece, 100 kullanım.
FPS: 113 ortalama.

Boostsuz daha iyi gibi hocam 7 FPS çok değil ama 15 derece çok gibi
Bir de laptopu aldığımda Windows 11 kuracağım onun yanında başka kuracağım uygulamaları içeren bir video falan var mı veya liste.

Bulunca burasıyla da paylaşır mısınız?

Armoury Crate
MyASUS
ASUS Display Control
Dolby Atmos for ROG
v325 BIOS

İsteğe bağlı Aura Wallpaper Module

Geri kalan herşeyi Windows Update hallediyor.

@jxorz evet görünmüyor o yüzden bir önceki mesajıma sonradan yazdım. Ama bu değerler ile boost kapanmış oluyor onu fark ettim. Cpuz ile stres testi yaptığımda 3 GHz üzerine çıkmıyor. Oda sıcaklığı 23 derece civarı ve işlemci sıcaklığı 75 dereceyi geçmiyor.

Evet aynısı. En düşük işlemci durumlarının ikisinide yüzde beş yaparsanız idle sıcaklıklar daha da azalır.

Armoury Crate.
MyASUS.
ASUS display Control.
Dolby Atmos for ROG.
V325 BIOS.

İsteğe bağlı Aura wallpaper module.

Geri kalan her şeyi Windows Update hallediyor.

Evet aynısı. En düşük işlemci durumlarının ikisini de yüzde beş yaparsanız idle sıcaklıklar daha da azalır.

Boost'u açmanın bize yararı ne boostsuz daha soğuk çalışıyor laptop.

Hocam ısınma soğutma felan nasıl çok reklam yaptılar metal kasa diye ama misal benim hp victus 16 da gta 5 full ayarlarda max soğutma fanda cpu en fazla 80 81 derece gpu 63 derece oluyor. Buna göre nasıl? Bu arada 12500h rtx 3060 model.

Hocam ısınma soğutma felan nasıl çok reklam yaptılar metal kasa diye ama misal benim hp victus 16 da gta 5 full ayarlarda max soğutma fanda cpu en fazla 80 81 derece gpu 63 derece oluyor. Buna göre nasıl? Bu arada 12500h rtx 3060 model.

Metal kasa mı? Full ABS plastik kasa. Ekran arkası magnezyum sadece. 3060 kaç watt sizin?

Kendim kullanıyorum tavsiye ederim. FHD ekranı var çoğu oyuncu laptopı 7ms ekran bulunduruyorken 3Ms'den korkmanıza gerek yok. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bende de şu model var 3 ms mi

Armoury Crate.
MyASUS.
ASUS display Control.
Dolby Atmos for ROG.
V325 BIOS.

İsteğe bağlı Aura wallpaper module.

Geri kalan her şeyi Windows Update hallediyor.

Evet aynısı. En düşük işlemci durumlarının ikisini de yüzde beş yaparsanız idle sıcaklıklar daha da azalır.

Reis onları zaten MyASUS kuruyor ayrıca yüklemeye gerek yok.

Bende de şu model var 3 ms mi?

Reis onları zaten MyASUS kuruyor ayrıca yüklemeye gerek yok.

My ASUS yüklesek yetiyor mu şimdi.

Ben hala Acer Nitro'yla G15 arasındayım ısıları FPS'leri aynıysa neden 5.000 TL fark veriyimki Acer'e RAM takarım kullanırım.

Böyle yapsam ne fark eder.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı