Asus ROG Strix G15 G513RM-HF265 alınır mı?

4 bulamadım 5 var.

5 4'ten daha fazla sistem gereksinimi istiyor o yüzden 5 de ne kadar yüksek FPS alırsa 4 de biraz daha fazla alır.

ASUS laptoptan uzak durun masaüstünde 1 numara ama laptopları beceremiyorlar.

Hocam piyasadaki en iyi Gaming notebookları MSI ve ASUS yapıyor zaten asıl Monster Casper gibilerinden uzak durmak daha mantıklı.

5 4'ten daha fazla sistem gereksinimi istiyor o yüzden 5 de ne kadar yüksek FPS alırsa 4 de biraz daha fazla alır.

Hocam piyasadaki en iyi Gaming notebookları MSI ve ASUS yapıyor zaten asıl Monster Casper gibilerinden uzak durmak daha mantıklı.
MSI yapıyor asus laptopları sorunlu. Masaüstü donanımlarında 1 numara ama laptopta iyi değil bence o genel türk algısı. Laptopta MSI HP Alienware gibi markalar iyi. Model de önemli.

MSI yapıyor asus laptopları sorunlu. Masaüstü donanımlarında 1 numara ama laptopta iyi değil bence o genel türk algısı. Laptopta MSI HP Alienware gibi markalar iyi. Model de önemli.
Kusura bakmayın ama peşinen hükmü verip sonuna ''bence'' yazmak olmuyor. 2 yıl olacak kullanıyorum hiç bir sorunu yok. Napcaz şimdi?

MSI yapıyor ASUS laptopları sorunlu. Masaüstü donanımlarında 1 numara ama laptopta iyi değil bence o genel Türk algısı. Laptopta MSI HP Alienware gibi markalar iyi. Model de önemli.

Hocam 7 yıldır aynı ASUS laptopu hem oyun oynarken hem günlük işlerde gayet iyi kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım o iyi değil dediğiniz kısım modelden modele değişir marka ile alakası yoktur. İyi markaların çok kötü modelleri de olabiliyor.

Konuyu hortlatmış gibi oldum fakat arkadaş aldıysa görüşlerini paylaşabilir mi?
asus tuf var, 4050'li, 23 bin civarında. Ekran kalitesi vs aynı gözüküyor. O fiyata o alet varken bu rog alınmaz.

asus tuf var, 4050'li, 23 bin civarında. Ekran kalitesi vs aynı gözüküyor. O fiyata o alet varken bu rog alınmaz.

Son düzenleme:
ASUS TUF var, 4050'li, 23 bin civarında. Ekran kalitesi vs aynı gözüküyor. O fiyata o alet varken bu ROG alınmaz.

Bunu almadan önce 3060'lı TUF almayı düşünüyordum fakat aşırı ısındıklarını görünce vazgeçmiştim çok ısınması sorun değilse evet bu da alınabilir.

Geri
Yukarı