ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 alınır mı?

Bütçe
30.000
Ben turbo boostu kapadım, 47-50 derece bostayken benimki.

@umtgndgdu @onno92, cevaplarınız için teşekkür ederim.
@onno92, ekranı fazla açılı açılamıyordan kastın 90 dereceyi görememesi mi yoksa 90'dan sonra çok açılamaması mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben turbo boostu kapadım, 47-50 derece bostayken benimki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum nasıl oldu bu durum bilemeyeceğim videodaki laptop epey sorunlu. Kargo da mı problem oldu , alıcı alırken mi fark etmedi , kutu dan mı böyle çıktı , sonradan düşürdü mü gibi sebepleri bilemediğimden. Tüm laptoplar böyledir diyemeyiz her marka için geçerli ASUS un 1 pcsi böyle çıktı diye markayı kötüleyemeyiz.

Laptop böyle çıkmıyor, ekranı açmaya zorlarsanız o şekilde kırılıyor. Fazla açılmıyor demiştim, o videoda göründüğü karada açılıyor işte.

Benimkinin sogutmasinda sorun var o zaman. Bosta 55-60 derecelerde dolasiyor hep Turbo Boost olmadan.
Aynı ürünün yurt dışı modeline sahibim. Turbo Boost kapalı halde Turbo seçeneğinde 40-50 derece arası geziniyorum. Performans seçeneğinde fanlar belirli bir ısıya ulaşmadığı sürece çalışmadığı için 60 hatta neredeyse 70 dereceye çıkabiliyor.

Aynı ürünün yurt dışı modeline sahibim. Turbo Boost kapalı halde Turbo seçeneğinde 40-50 derece arası geziniyorum. Performans seçeneğinde fanlar belirli bir ısıya ulaşmadığı sürece çalışmadığı için 60 hatta neredeyse 70 dereceye çıkabiliyor.
Bende manual moddayim genelde, fanlari 50-60 derece arasinda tutacak sekilde ayarliyorum.

Geri
Yukarı