ASUS ROG STRIX G15 laptopum takılıp kalıyor

Hasan313

Decapat
Daha fazla  
]Öncelikle merhaba. Daha dün almış olduğum ASUS ROG STRIX G15 513IE Gaming laptop bazen takılıp kalıyor, cihazı güç tuşuna basarak uyku moduna alıp tekrar açtığımda tekrar çalışmaya devam ediyor. Mesela takılıp kalınca Armoury Crate tuşuna basıyorum tepki vermiyor fakat uyku moduna alıp tekrar açınca uygulamanın ben tuşa bastığımda açılmış olduğunu görüyorum. Bugün öğlen saatlerinde aynı sorun oldu cihazı tekrar açtığımda ekranın sol alt kısmında git gel yaptığını gördüm, videosunu ekleyeceğim. Sürücüler AMD ASUS ve NVIDIA'nın kendi site ve programlarından kurulma hiçbir program yardımıyla driver kurulmadı. Cihaz Windows 10'da da böyleydi Windows 11'de de. Temiz kurulumla geçtim. Sizce sorun neden kaynaklıdır?

Cihazda ekran kartı olarak RTX 3050 Ti ve işlemci olarak Ryzen 7 4800H mevcut.

Streamable Video (takılıp kaldığı video)

1692645001366.png

İsterseniz iade edin direkt Hepsiburada Trendyol gibi yerlerden aldıysanız 14 günü geçmediyse iade ediyorlar.
Azerbaycanlıyım burada Asusun resmi distirübütöründen aldım.Aradım servisin numarasını verdiler,servisle iletişime geçtim bana getirin kontrol edelim bir şey çıkarsa yenisi ile değiştiricez filan dediler.

Geri
Yukarı