Çözüldü ASUS ROG STRIX G16 4060 ile ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

churossa

Femtopat
Daha fazla  
Bugün ASUS ROG STRIX G16 4060 modelini sipariş verdim elime geçince yapmam gerekenlere söyleyebilir misiniz? İşlemcinin yeni olmasından mütevellit VMD ayarında herkes problem yaşamış uygun sürücü mevcut mudur?

Çözüm
Bugün ASUS ROG STRIX G16 4060 modelini sipariş verdim elime geçince yapmam gerekenlere söyleyebilir misiniz? İşlemcinin yeni olmasından mütevellit VMD ayarında herkes problem yaşamış uygun sürücü mevcut mudur?

W11 format atarken sürücüleri görmüyor. Bunu indirip USB'nin içine atarak o ekranda bunu kurduktan sonra formata devam edebilirsin.(tiki kaldır)
selamlar . Ben de 46000e hepsiburadadan 1 tb ve 4070 modelini aldım. Windows 11 mi 10 mu kurmak gerekiyor. Sanırım sonra vdmyi kapatmak gerekecek. Bir de driverlarını bir türlü bulmadım. Nereden indirieceğiz?

selamlar . Ben de 46000e hepsiburadadan 1 tb ve 4070 modelini aldım. Windows 11 mi 10 mu kurmak gerekiyor. Sanırım sonra vdmyi kapatmak gerekecek. Bir de driverlarını bir türlü bulmadım. Nereden indirieceğiz?
Vdm kapat 11 kur geç 11 sürücü açısından daha avantajlı bios güncelledim bende az önce pc kapandı acılmıyor : D

Vdm kapat 11 kur geç 11 sürücü açısından daha avantajlı bios güncelledim bende az önce pc kapandı acılmıyor : D
sanırım cihaz pazartesi elimde olur gibi. Bu cihazda tek 16 gb mı var? Eğer tek ise ne önerirsiniz ? Bir de bios güncelledim dediniz. W10 da mı yoksa 11 de mi güncellediniz? Şimdi bu cihazlar yeni ve tam hazır olmadığı için milleti fıtık ediyor anladığım kadarıyla. Biraz bekleyip mavi ekransız kurulum için sabretmek mi gerekiyor?

Bir kaç kişi de asus pişmanlıktır yazmış ama bunlar üst seri değil mi? Bundan da pişman olacaksak iptal edeyim o zaman

Son durum ne ? Ben de birazdan kuruluma başlamayı düşünüyordum. Bios a ellemeyeyim sorunluysa

W11 format atarken sürücüleri görmüyor. Bunu indirip USB'nin içine atarak o ekranda bunu kurduktan sonra formata devam edebilirsin.(tiki kaldır)
Arkadaşlar biraz deneme yanılma yoluyla çözdüm ben vmd açık olarak windows 11 kurulumu yaptım. Buradan driver indirin, format atacağınız usb belleğin içine zip dosyasından çıkarıp atın. Disk görmüyor hatasında sürücü yükle adımında dosya yolu olarak tam olarak şurayı seçmeniz lazım;

f6cmdflpy-x64 > F6 > VMD > f6cmdflpy-x64 seçin ve sonraki dediğinizde görecektir yazılımı artık alttaki tik işaretini kaldırmayı unutmayın.
Son durum ne ? Ben de birazdan kuruluma başlamayı düşünüyordum. Bios a ellemeyeyim sorunluysa

@Duman0912 VDM kapatmadım. Direk VDM için irst sürücülerini ayrı bir usb ye atıp oradan sorunsuz kurdum. Yavru şu anda yanımda yatıyor. Diğer bilgisayardan gerekli sürücüleri indiriyorum.

@Duman0912 VDM kapatmadım. Direk VDM için irst sürücülerini ayrı bir usb ye atıp oradan sorunsuz kurdum. Yavru şu anda yanımda yatıyor. Diğer bilgisayardan gerekli sürücüleri indiriyorum.
Diğer bilgisayardan sadece intel wifi deiverı atmanız yeterli update zaten güncelleri direkt indiriryor hepsini eksik kalmıyor bi ses driverı aiteden indirmek lazım.

Geri
Yukarı