ASUS ROG STRIX G16 4060 aldıktan sonra neler yapılmalı?

Eki Görüntüle 1745364Arkadaşlar yükseltici geldi çelik kapı markasıymış sipariş verdiğim yer adam öldürülür bildiğiniz metal kurması için içinden anahtar çıkıyor ona göre ayarlıyorsunuz baya sağlam bir şeymiş bu.
Hayırlı olsun güle güle kullan, benimde buna benzer bir yükselticim var ayrıca soğutucu stand bakıyorum aklıma yatan olmadı pek

Hayırlı olsun güle güle kullan, benimde buna benzer bir yükselticim var ayrıca soğutucu stand bakıyorum aklıma yatan olmadı pek

Teşekkür ederim soğutucuya çok ihtiyacım olmazgibi geliyor aman aman ısınmıyor laptop ki standlarında çok işe yaradığını düşünmüyorum ondan bunu almıştım ama laptop standa sıfır metalle arasında incecik bi plastik var sıkıntı olabilir mi emin değikim belki iade ederim.

Çok güzel duruyor hayırlı olsun. Sıcaklıklara etkisi oldu mu ?
Teşekkür ederim aman aman bi etkisi olmadı ama masada duruyorken ki haline göre sıcaklıklar daha yavaş artıyor diğer türlü çok hızlı bi yükseliş vardı.

Teşekkür ederim soğutucuya çok ihtiyacım olmazgibi geliyor aman aman ısınmıyor laptop ki standlarında çok işe yaradığını düşünmüyorum ondan bunu almıştım ama laptop standa sıfır metalle arasında incecik bi plastik var sıkıntı olabilir mi emin değikim belki iade ederim.

Teşekkür ederim aman aman bi etkisi olmadı ama masada duruyorken ki haline göre sıcaklıklar daha yavaş artıyor diğer türlü çok hızlı bi yükseliş vardı.
Çok ısındığı için değilde, bir nebzede olsa hava akışında kolaylık olsun diye alacağım zaten

Bilgisayarı asusa kaydettiniz mi acaba garanti uzadığı okumuştum bi dezavantajı olur mu kaydetmezsek vs doğruluğu var mı?
Evet kaydettim, garantisi şubat 2025 olarak görünüyordu, satın alma faturası vs. göndermemi istedi yaptığımda güncelleme yaptılar. Bir sorun yaşadığında destek almak için kayıtlı olması daha sağlıklı olacaktır.

Geri
Yukarı